Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

У зв'язку із завершенням аспіранткою четвертого роеку навчання Білозір Ольгою Станіславівною освітньо-наукової програми "Методика навчання іноземних мов" за спеціальністю 014 Середня освіта (іноземні мови) та поданням нею заяви про підготовку висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дослідження 03 серпня 2022 року о 10.00 в конференц-залі головного корпусу університету відбудеться розширене засідання для публічної презентації наукових результатів  кваліфікаційної праці Білозір О.С. на тему: "Розвиток полілінгвальної компетентності учнів профільної школи на засадах дидактики багатомовності", що подається на здобуття ступеня доктора філософії, та її обговорення.

У засіданні візьмуть участь члени кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, експерти: МІШЕНІНА Тетяна Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри української мови, ПАЛЬЧИКОВА Олександра Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри англійської філології, а також запрошені фахівці за тематикою дослідження здобувачки, які не є членами кафедри, а саме: БАКУМ Зінаїда Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри української мови; КАНЕВСЬКА Ольга Борисівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри перекладу та слов’янської філології; СОЛОВЙОВА Наталя Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри англійської мови з методикою викладання.

Запрошуються також всі зацікавлені особи.

19675
Липень 2024