Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

заставка подоланян

21 та 24 червня 2024 року в стінах КДПУ відбувся тренінг з подолання освітніх втрат, організований завкафедри початкової освіти О.А.Павлик для викладачів кафедри та здобувачів 3-4 курсів освітнього ступеня бакалавр і магістрів спеціальності 013 Початкова освіта від ГО Освіторія (тренер А.С.Бондаренко, директор Криворізької гімназії №121 Криворізької міської ради).

1 IMG 7056IMG 7062

Така взаємодія слугувала поштовхом для плідної співпраці. Цікаві завдання та нова інформація позитивно вплинули на всіх учасників тренінгу. Було проаналізовано проблеми, що спричиняють виникнення освітніх втрат серед учнів початкових класів, шляхи їх подолання. Студенти мали змогу почути думку вчителів-практиків, виходячи з їх власного досвіду, щодо даного питання. Було продемонстровано вправи, які можна використовувати при роботі з молодшими школярами на уроках та у позашкільній діяльності. Студенти, виконуючи завдання, змогли самі оцінити їх ефективність та практичність. Також виокремили проблеми, які можуть виникати під час закріплення матеріалу з кожної освітньої галузі.

IMG 7059IMG 7061

IMG 7065IMG 7064

Такі тренінги дають змогу опановувати та здобувати більше практичних навичок, які є невід'ємною складовою професійної підготовки сучасного вчителя початкової школи. Це чудова нагода поділитися власними ідеями з актуальних проблем початкової освіти, порадитися з професіоналами-практиками, практично закріпити набуті знання. Чекаємо з нетерпінням наступних зустрічей. Окремо дякуємо КДПУ за можливість брати участь у таких заходах, підвищувати свій рівень знань, відкривати для себе нову та цікаву інформацію.

1 IMG 70701 IMG 70661 IMG 7071

Відгук студентки магістратури Ляшенко О.: "Ми, студенти Криворізького державного педагогічного університету, 21.06 та 24.06.2024 мали нагоду брати участь у тренінгу для вчителів «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі». Цей тренінг є надзвичайно актуальним в наш час, адже пандемія COVID-19, повномасштабна війна Росії проти України значно вплинули на освітній процес і призвели до значних освітніх втрат у школярів. Тренінг допоміг нам краще зрозуміти проблему освітніх втрат, а також надав практичні знання та навички, необхідні для їх подолання. Нам сподобалося те, що матеріали тренінгу добре структуровані та охоплюють всі аспекти проблеми освітніх втрат. На тренінгу використовуються різноманітні інтерактивні методи навчання, такі як групові дискусії, практичні завдання та кейси. Це робить навчання цікавим та динамічним. Викладач курсу - це досвідчений педагог, який має глибокі знання з даної теми. Він завжди готовий відповісти на будь-які питання та допомогти студентам. Тренінг має чітку практичну спрямованість. Ми не лише вивчали теорію, але й вчилися застосовувати знання на практиці. Загалом, я дуже рекомендую цей курс всім педагогам, які хочуть допомогти своїм учням подолати освітні втрати.
Окремо я б хотіла подякувати: Бондраренку Артему Сергійовичу за цікаві та інформативні завдання та практики; Павлик Олену Анатоліївну за чудову організацію проведення тренінгу.
Я вважаю, що цей курс буде дуже корисним для моєї майбутньої роботи як учителя.

1 IMG 70721 IMG 70581 IMG 7083

Червень 2024