Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

ДО 58

26 червня відбулося засідання екзаменаційної комісії із захисту кваліфікаційних робіт здобувачів ступеня  вищої освіти "бакалавр" зі  спеціальності 022 Дизайн, 022.02 Дизайн одягу (взуття).

Практичне значення одержаних результатів полягає у можливості безпосереднього вивчення та врахування європейського street style у проєктуванні одягу на прикладі Німеччини. Результати дають змогу більш повно охарактеризувати вуличну моду та її трансформації в сучасному дизайні одягу. Дослідження може бути корисним для аналізу соціальних аспектів моди, дозволяє вивчити роль моди у формуванні ідентичності, показників соціального статусу та культурних стереотипів. На базі дослідження розроблено авторську творчу колекцію жіночого одягу джерелом натхнення якої став європейський street style Німеччини та виготовлено жіночий костюм в матеріалі.

Дистанційний захист: Береславець Анастасія Олександрівна. Тема: "Вивчення та врахування досвіду європейського street style у проєктуванні одягу (на прикладі Німеччини)". Керівник: доц., к.пед.н. А.П. Ємельова.

Береславець

ДО 12 ДО 14

Очні захисти.

Кодинець  Аліка Андріївна. Тема: "Проєктування комплекту жіночої білизни" . Керівник: доц., к.пед.н. Ємельова А.П.

Практичне значення одержаних результатів. Результати дають змогу більш повно охарактеризувати жіночу білизну та її трансформації в сучасному дизайні. На базі дослідження розроблено та виготовлено у матеріалі  комплект вишуканої жіночої білизни.

ДО 5 ДО 10

ДО 3

ДО 27

Прокопович Анастасія Денисівна. Тема: "Проєктування колекції жіночих корсетних виробів". Керівник: доц., к.пед.н. Ємельова А.П. Підсумки дозволяють більш детально охарактеризувати корсетні вироби у жіночому костюмі. На основі проведеного дослідження було розроблено та виготовлено в матеріалі один костюм з колекції.

ДО 42 ДО 41

ДО 39

ДО 32
Фоміна Анастасія Едуардівна. Тема: " Мистецька спадщина Марії Примаченко як джерело натхнення у створенні авторського костюма". Керівник: доц., к.пед.н. Ємельова А.П.

Практичне значення одержаних результатів. Результати дають змогу більш повно охарактеризувати мистецьку спадщину Марії Примаченко та застосування її самобутнього стилю в сучасному дизайні одягу. На базі дослідження розроблено та виготовлено авторський костюм за мотивами творчості Марії Примаченко.

ДО 51

ДО 56

ДО 54ДО 45

ДО 57

ДО 35

ДО 123

Більше фото в галереї кафедри. Рhotographer: Зубенко Ліка, ст. гр.ДГ-21

Вітаємо здобувачів вищої освіти із успішним захистом та присвоєнням кваліфікації  зі спеціальності 022 Дизайн (Дизайн одягу (взуття)!

Липень 2024