Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Доброчесність – мета й основа наукової діяльності!

Під таким гаслом викладачі кафедри філософії здійснюють роботу зі студентами у студентських наукових гуртках.
Перед звітною конференцією студентів з філософських дисциплін викладачі кафедри філософії провели низку заході задля прояснення актуальних питань з дотримання академічної доброчесності.

О.Є. Оліфер та студенти другого курсу природничого факультету й факультету української філології провели зустріч, на якій обговорювали правильне цитування в наукових роботах. У виступі наголошувалося на важливості дотримання академічної доброчесності та наукової етики при написанні студентських робіт.

Під час заходу обговорювалися основні принципи та правила академічної доброчесності, як-от:

• уникнення плагіату;
  • коректне цитування джерел;
  • дотримання авторських прав;
  • укладання списку джерел за стандартами ДСТУ;
  • важливість самостійної роботи над науковими проєктами.

доброчесність1014доброчесність2023 1

доброчесність2024доброчесність 2024

Студенти активно брали участь у дискусії, ставили питання та ділилися власними думками щодо проблеми академічної доброчесності. Такий захід є важливим кроком на шляху до формування високих стандартів наукової роботи серед студентів Криворізького державного педагогічного університету.

Викладачі кафедри філософії  висловлюють сподівання, що набуті знання допоможуть студентам у подальшій науковій діяльності та сприятимуть розвитку академічної культури в університеті.

Червень 2024