Напередодні Дня соборності України студенти академічної групи ГОЕ-21 (староста – Анна Полтавець) підготували та провели годину спілкування. Що означає День Соборності? У 1919 році в Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). За часів Радянського Союзу цей День не відзначався, вперше на державному рівні його святкували в 1999 році.
Щороку українці всього світу відзначають День Соборності та Свободи України. В такий спосіб вони вшановують світлу пам'ять про українських патріотів, що впродовж століть відстоювали ідею окремішності та самостійності нашої Батьківщини. Відзначимо яскраву традицію цього Дня: створення живого ланцюга, який символізує об’єднання українських земель та державну єдність.
Сьогодні ідея соборності є чимось життєво необхідним для нашого народу, оскільки соборність – означає дбати про те, що об’єднує. Навіть більше, це означає ставити за найвищу цінність усе те, що може нас об’єднувати, надихати й робити сильнішими, бо разом нас не подолати.