Кафедра біології та екології
Природничий факультет

23 вересня 2024 року відбулася нарада при ректорі університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому університету. Тема наради – стан готовності факультетів до нового навчального року.

16 вересня 2024 року відбулася нарада при керівництві університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому університету та начальник відділу міжнародних зв’язків університету. Під час наради обговорено питання про міжнародну академічну мобільність студентів університету.

09 вересня 2024 року відбулася нарада при керівництві університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому та помічник ректора з перспективного розвитку. Тема наради «Стан готовності гуртожитків університету до поселення студентів».

28 серпня 2024 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу та заступник головного бухгалтера університету. Тема наради «Організація початку навчального року».

17 червня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету, помічник ректора з перспективного розвитку, начальник загального відділу та начальник центру доуніверситетської та післядипломної освіти. Під час наради обговорено питання оптимізації структурних підрозділів університету.

10 червня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету, завідувачі кафедр (ботаніки та екології, зоології та методики навчання біології, хімії та методики її навчання, соціальної педагогіки і соціальної роботи, загальної та вікової психології). Під час наради обговорено оптимізацію структури університету.

03 червня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому та головний бухгалтер університету. Під час наради обговорено Положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються в закладах вищої освіти, та надання їм академічної відпустки.

27 травня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету та начальник відділу кадрів. Під час наради обговорено стан готовності до друку документів про вищу освіту випускників бакалаврату.

20 травня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету та відповідальний секретар приймальної комісії. Під час наради обговорено результати реєстрації випускників бакалаврату на ЄВІ та ЄФВВ.

14 травня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому та головний бухгалтер університету. Під час наради обговорено питання проведення семестрових екзаменів та атестації в дистанційному синхронному режимі для окремих здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Вересень 2024