Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

заголовне практика

Ще наприкінці грудня керівництвом кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну була проведена робота з оновлення угод на наступні роки з підприємствами міста, які мають потенційні можливості для працевлаштування наших випускників – здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами «Графічний дизайн», «Дизайн одягу» та «Дизайн середовища».

Це стало можливим завдяки тісним зв’язкам, які сформувалися впродовж останніх двох років між кафедрою ДПМ та дизайну та стейкхолдерами –керівниками або представниками комунальних, приватних  підприємств, під час плідної співпраці над вивченням пропозицій щодо покращення якості підготовки студентів за означеними вище освітніми програмами. І зараз цінний досвід такої співпраці переріс у партнерські та довірливі стосунки, завдяки яким студенти-практиканти спеціальності 022 Дизайн мають можливість ближче та якісніше оволодіти знаннями з основ виробництва в галузі дизайну за різними напрямами, його організацією, структурою тощо.

Договори на проведення практики студентів:

Салон-ательє "S.Irena"

Типографія "Айпринт"

ФОП Давоян Е.Ю.

ДПТНЗ "Криворізький навчально-виробничий центр"

КП "Парковка та реклама" КМР

2практика 3практика