Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Освітня

програма

Рецензії (відгуки) зовнішніх стейкхолдерів

ОПП Графічний дизайн

Рецензія на освітню програму від директора ТОВ «Студія дизайну «Акцент» Яцковської І.В

Завантажити

Рецензія на освітню програму від фізичної особи підприємця Давояна Е.Ю.

Завантажити

Рецензія на освітню програму від генерального директора Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Рудана» Криворізької міської ради Паукової Г.

Завантажити

Рецензія на освітню програму від завідувачки кафедри дизайну навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Продан І.В.

ОПП Дизайн одягу

Рецензія на освітню програму від директора салону-ательє S.IRENA Мірошниченко І. М.

Завантажити

Рецензія на освітню програму від директора-художнього керівника Криворізького Академічного театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка Чирки Н. Ю.

Завантажити

Рецензія на освітню програму від директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Криворізький навчально-виробничий центр» Кісліченка В. М.

Завантажити

Рецензія на освітню програму від кандидата технічних наук, доцента кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету Артеменко М. П.

ОПП Дизайн середовища

Рецензія від начальника відділу урбаністики та просторового розвитку Комунального підприємства «Інституту розвитку міста Кривого Рогу» Р. В. Неділька

Завантажити

Рецензія від директора Комунального підприємства «Парковка та реклама» Криворізької міської ради О. В. Шабліян