Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

image

27 березня 2024 р. завідувач кафедри образотворчого мистецтва Руслан Пильнік взяв участь у роботі журі відкритого міського конкурсу "Навчальний малюнок" на базі КЗСМО «Музична школа №4» КМР.

На цьому творчому конкурсі, що вже став регулярним, були представлені понад 400 учнівських робіт з 15 областей України. Юні таланти змагалися в трьох вікових категоріях у жанрах натюрморту, інтер’єру та портрету. Значна кількість оригінальних графічних творів, виконаних на високому технічному рівні, зробила роботу журі цікавою та напруженою. Такі творчі заходи позитивно впливають на популяризацію мистецької діяльності серед дітей і молоді, сприяють їх художньо-естетичному розвиткові та опануванню основ образотворчого мистецтва, а також є формою методичної співпраці між кафедрою та закладами естетичного виховання. З роботами переможців можна буде ознайомитись на сторінці конкурсу (https://www.facebook.com/navchalnyimaliunok) або на виставці, проведення якої планується у виставковій залі факультету мистецтв.