Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв
З 27 березня по 26 квітня 2024 року в Криворізькому державному педагогічному університеті проходила загальноуніверситетська олімпіада з педагогіки, яка передбачала проведення трьох етапів інтелектуальних змагань. Перший етап відбувся 27 березня і в ньому брали участь 143 здобувачі освіти всіх факультетів університету, які навчаються на другому курсі. Учасники олімпіади розв’язували тестові завдання, розміщені на платформі Moodle. Переможцям першого етапу було запропоновано розробити постери з проблеми «Подолання освітніх втрат – позитивний досвід» і розмістити їх на онлайн-дошці Padlet. Проєкти-переможці визначалися шляхом голосування серед студентів 2-го курсу університету.
26 квітня було проведено заключний етап загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки. Фінальний конкурс проходив дистанційно у формі онлайн-конференції за допомогою сервісу Zoom. Студенти представили свої проєкти з проблеми «Подолання освітніх втрат – позитивний досвід» на розгляд організаційного комітету олімпіадних змагань. Під час онлайн-конференції студенти демонстрували свої презентації та відповідали на поставлені питання.
Необхідно відзначити високий рівень підготовки учасників олімпіади, володіння теоретичним матеріалом, а також інноваційний підхід до розв’язання творчих завдань. Цьогоріч серед призерів опинились аж троє студентів природничого факультету: Овчаренко Ростислав (гр. ФК-22) посів почесне ІІ місце, а Галаган Вікторія (ФК-22) та Уровська Діана (гр. ФК-22) посіли почесне ІІІ місце (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент В. В. Іванова).

Вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих і наукових звершень!
Травень 2024