Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

img5

На початку травня було анонсовано старт традиційного конкурсу «Кращий молодий науковець КДПУ 2023». Чимало учасників подали аплікаційні форми аби позмагатися за титул кращого. Про результати конкурсу дізнавався прес-центр.

22 травня 2024 року в Криворізькому педагогічному відбулася традиційна щорічна звітна наукова конференція студентів, яку провели в режимі онлайн. Здобувачі вищої освіти представили власні наукові результати, отримані під час нових досліджень під керівництвом своїх наставників – викладачів КДПУ.

img12

Традиційно наприкінці лютого у Криворізькому педагогічному відбулася щорічна звітна наукова конференція викладачів. Захід провели в режимі онлайн.

28 лютого 2024 року на факультеті української філології в режимі онлайн відбулася регіональна наукова конференція «Українське слово в науковому вимірі», присвячена до 90-річчя від дня народження професора Валентини Василівни Явір.

img6

Викладання – це постійний процес самовдосконалення, який вимагає вдалого поєднання теоретичних і практичних навичок. Сектор наукової роботи спільно з прес-центром створили дайджест наукових заходів, які стануть у пригоді як викладачам, так і здобувачам вищої освіти.

img6

Днями представники Ради молодих учених Криворізького педагогічного спільно з іншими науковцями закладів вищої освіти Дніпропетровської області взяли участь у дистанційній зустрічі з головою облдержадміністрації – начальником обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком.

img6

В умовах повномасштабної російської агресії українцям життєво необхідно усвідомлювати важливість збереження історичної пам'яті та своєї національної ідентичності, знати й поширювати правду про трагічні сторінки історії нашого народу. Днями доктор історичних наук, професорка кафедри історії Криворізького державного педагогічного університету та провідна наукова співробітниця Національного музею Голодомору-геноциду Н. Р. Романець взяла участь у масштабних наукових заходах, присвячених дев’яностим роковинам Голодомору-геноциду.

IMG 20231102 131302 680

На початку листопада 2023 року в конференційній залі КДПУ відбувся традиційний щорічний захід – організаційні збори аспірантів першого року навчання денної та заочної форми здобуття освіти. Здобувачі, які не мали можливості приєднатися до офлайн-зустрічі, долучалися до прямої трансляції заходу на платформі Zoom.

7 вересня 2023 року у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася презентація книги доктора історичних наук, доцента, професора кафедри історії КДПУ, провідної наукової співробітниці Національного музею Голодомору-геноциду Наталі Романець «Механізми творення Голодомору: хлібозаготівельні кампанії 1931-1933 р.р. на Дніпропетровщині: збірник документів та матеріалів». Захід відвідали здобувачі вищої освіти, працівники університету, небайдужі представники громадськості нашого міста.

sh1

Публікаційна активність в авторитетних міжнародних виданнях є невіддільною частиною діяльності сучасного закладу вищої освіти. Нещодавно ректор КДПУ, доктор філософських наук, професор Я. В. Шрамко дав інтерв’ю для видання Studia Humana – журналу, який видається Університетом інформаційних технологій та менеджменту в місті Жешув (Польща) і публікує наукові результати з питань методології гуманітарних і суспільних наук.

Червень 2024