Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

28 травня 2024 року відбулася звітна конференція первинної профспілкової організації університету, на якій заслухали та обговорили звіт профспілкового комітету та ревізійної комісії за 2023 рік, а також провели вибори члена ревізійної комісії ППО КДПУ.

Зі звітом про роботу первинної профспілкової організації виступила голова ППО КДПУ Н. А. Хараджян, яка розповіла про основні напрямки діяльності профспілки, підкреслила важливість її соціально-гуманітарної складової, а також висвітлила перспективи майбутньої роботи профспілки.

Під час обговорення звіту доповідачі одноголосно визнали роботу профспілкового комітету задовільною. Голова студентської ради КДПУ А. Свєшнікова від імені студентства подякувала первинній профспілковій організації за всебічну підтримку ініціатив молоді.

Ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко підкреслив: «Профспілка відіграє велику роль у підтримці членів нашого колективу: психологічній, матеріальній, гуманітарній, соціальній; вона забезпечує зворотний зв'язок між адміністрацією та працівниками університету».

Зі звітом про роботу ревізійної комісії ППО КДПУ у 2023 році виступила голова ревізійної комісії І. С. Закарлюка. У зв’язку зі звільненням одного з членів ревізійної комісії було одноголосно обрано нову кандидатуру.

Робота звітної конференції ППО КДПУ відбувалася з дотриманням регламенту та всіх організаційних процедур.

Більше фото в галереї

Червень 2024