Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

Факультет української філології став співорганізатором студентської науково-практичної  конференції «Актуальні проблеми сучасної філології та лінгводидактики», яка відбулася 22 травня 2024 р. у ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені акад. С. Дем’янчука » (м. Рівне).

22.05.24_00.png

На конференції було обговорено актуальні проблеми: мова як чинник ідентифікації нації; проблеми і перспективи сучасної лінгвістики; художня література: текст, контекст, інтертекст; література для дітей: проблемно-тематичний та жанрово-стильовий аспекти; актуальні тенденції лінгводидактики; сучасні проблеми методики навчання української та зарубіжної літератури у закладах середньої освіти; актуальні проблеми та перспективи розвитку масмедіа в Україні.

22.05.24_0.jpg

22.05.24_0000.png

З вітальним словом від імені нашого факультету звернулася до учасників кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та зарубіжної літератур Криворізького державного педагогічного університету Світлана Журба.

22.05.24_00000.png

На цьому науковомову заході свої наукові дослідження презентували здобувачі вищої освіти 1 року навчання за другим (магістерським) рівнем факультету української філології КДПУ: Жіночий простір у романі Галини Вдовиченко «Пів’яблука» Дар’я Гричка (науковий керівник: к.філол. н., доц. Л. М. Семененко); Специфіка авторської нарації в художній інклюзивній літературі, Ярослава Примаченко (науковий керівник: д. філол. н., проф. С. І. Ковпік); Технологія проблемного аналізу роману «Місто» В. Підмогильного на уроках літератури, Аліна Новохатько (науковий керівник: к. філол. н., доц. С. С. Журба); Використання елементів компаративного аналізу під час вивчення поеми «Мазепа» Дж. Байрона на уроках зарубіжної літератури, Євгеній Шинкаренко (науковий керівник: к. філол. н., доц. С. С. Журба).

Дякуємо історико-філологічному факультету ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені акад. С. Дем’янчука (м. Рівне) за запрошення долучитися до наукового спілкування!

Червень 2024