Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

img28

Наприкінці літнього семестру, 18 липня 2024 року, доктор філологічних наук, професор кафедри перекладу та слов’янської філології Марина Варданян уже традиційно провела публічну лекцію в межах лекторію Ringvorlesung для студентів магістратури освітніх програм з усного та письмового перекладу Гайдельберзького університету (Німеччина).

img6

Викладачі кафедри перекладу та слов'янської філології Криворізького державного педагогічного університету постійно працюють над своїм професійним розвитком та самовдосконаленням. Саме тому нещодавно старший викладач кафедри, кандидат філологічних наук Наталія Захарова взяла участь у тритижневому лінгвістичному стажуванні у місті Віші (Франція).

КУДР еразмус 2

Протягом тижня з 12 по 16 серпня 2024 року викладачі кафедри перекладу та слов’янської філології КДПУ – Наталя Кудрявцева, Катерина Гостра та Людмила Мацепура – перебували у м. Грайфсвальд (Німеччина), де взяли участь у міжнародній літній школі, присвяченій Україні та світовим українознавчим дослідженням.

АІ текст 2

Минулого тижня на міжнародній освітній онлайн-платформі Ukraine Global Faculty відбувся майстер-клас «ChatGPT. Можливості штучного інтелекту, про які ви не знали» від інвестора, підприємця, експерта з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансового радника, засновника Web3-університету професій майбутнього «Learn to Earn Global» та блокчейн-платформи «Amsets» Михайла Пацана.

білоз угор 3

Криворізький педагогічний активно співпрацює з колегами задля підвищення своєї професійної кваліфікації. Нещодавно, викладачі кафедри англійської мови з методикою викладання взяли участь у літньому курсі «Storytelling with a Purpose» в Шіофок (Угорщина).

Остро стаж 2

Криворізький педагогічний долучився до участі у воркшопі в межах проєкту Erasmus+, присвяченому розвитку Liberal Arts and Sciences в українській системі вищої освіти.

img5

Криворізький державний педагогічний університет активно співпрацює з провідними закладами освіти різних країн, надаючи своїм здобувачам унікальні можливості для набуття міжнародного академічного досвіду. Одним з яскравих прикладів такої взаємодії стала участь аспірантки третього року навчання Валерії Безуглової у програмі академічної мобільності Erasmus+ KA171.

img6

25-27 червня 2024 року в Парижі відбулася міжнародна наукова конференція «European Narratives and Identity: Ukraine – A New Perspective», у якій взяли участь представники різних українських та європейських університетів. Серед них наша колега – д-р філол. наук, проф., професор кафедри перекладу та слов’янської філології Марина Варданян, яка зараз проходить наукове стажування в Гайдельберзькому університеті.

img5

22 та 23 червня 2024 року Криворізький педагогічний мав честь приймати Яна ван Звітена – засновника та ректора Нідерландської Бізнес-Академії, професора, фахівця з медіації та вирішення конфліктів, перемовин, а також розвитку особистості.

Одним із векторів діяльності Криворізького державного педагогічного університету є налагодження співробітництва задля реалізації спільних освітніх програм і проєктів, спрямованих на задоволення потреб університету у відповідних спеціалістах. 21 червня 2024 року відбулося підписання угоди з Публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг». Подробиці у репортажі прес-центру.

Вересень 2024