Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

img6

17 травня 2024 року в Криворізькому міському академічному театрі драми і комедії імені Тараса Шевченка відбулося відзначення переможців Мистецької премії «Весна Рудани КР.249». Серед переможців був відзначений Всеукраїнський відкритий конкурс творчих дизайн-проєктів «Арт-погляд»-2024 пам’яті Володимира Томашевського кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну факультету мистецтв Криворізького педагогічного, який в цьому році мав назву «Україна очима дизайнера».

img16

На премії було представлено 5 номінантів у кожній з 10 номінацій та визначено переможців. Приємним було, що відзнаку у мистецькій номінації вручала Олександра Рубан, режисер мультфільму «Мавка. Лісова пісня» – талановита та креативна випускниця Криворізького педагогічного, яка цьогоріч запрошена організаторами очолювати журі цієї номінації.

Проєкт отримав високу оцінку в номінації «PRO Інновації в культурі», що відзначає культурно-мистецькі проєкти за різними напрямами з метою створення позитивного іміджу культури міста. Ця нагорода стала визнанням професіоналізму й талантів викладачів кафедри, які вкладають душу в розвиток сучасного українського мистецтва.

img21

Колектив кафедри продемонстрував, що інноваційні підходи та креативність є ключовими складовими успіху у створенні проєктів, які сприяють популяризації української культури та мистецтва.

Вітаємо наших митців із заслуженою перемогою!

Червень 2024