- Written by Vlad
- Hits: 50605
Соціально-молодіжна інфраструктура універистету покликана створити рівні можливості для представників університету в гармонійному поєднанні батьківства та власного розвитку через навчання або професійне становлення. Ми допомагаємо молодим сім'ям, забезпечуємо соціально-педагогічний супровід дітей та безпосередній догляд за ними в період перебування батьків на роботі або навчанні; сприяємо розкриттю здібностей і талантів дітей через їх участь у розвиваючих заняттях чи іграх; організовуємо та забезпечуємо змістовне дозвілля дітей, враховуючи їх вікові та індивідуальні особливості. Саме тому в університеті функціонують кімната тимчасового перебування дітей (дитяча кімната) "Веселий вулик" та кімната матері та дитини.
Двері «Веселого вулика» завжди відчинені для представників Криворізького педагогічного, поки батьки - здобувачі вищої освіти, молоді науковці, викладачі чи співробітники - зайняті робочими справами в університеті їх діти з радістю та під пильним наглядом фахівців, а також студентів-волонтерів, які мають відповідну підготовку для роботи з дітьми, проводять корисно і безпечно час. Тимчасове перебування дітей працівників та студентів університету в кімнаті є безкоштовним. Соціальна ініціатива проходить реалізується університетом з січня 2017 року в рамках ініціативи «Університет - дружній до сім’ї», метою якого є підтримка гендерно-справедливих можливостей для поєднання роботи і навчання з сімейними зобов’язаннями. Кімнату можуть відвідувати одночасно до 10 дітей, віком від 2 до 10 років. Враховуючи індивідуальні та вікові особливості дітей час перебування дитини в кімнаті 3-4 години.
Кімната матері та дитини є єдиним місцем в університеті, зі спеціально створеними санітарно-побутовими умовами, для усамітнення жінки та дитини для грудного вигодовування. Невеличка, але дуже затишна кімната знаходиться на першому поверсі одного із гуртожитків університету. Вона облаштована манежем, сповивальним столиком і гарячою водою. Розуміючи потребу дитини в розвитку та фізичному рості в кімнаті є дитячий килим, яскраві розвиваючі іграшки та інше приладдя задля забезпечення затишку та зручностей. Діяльність кімнати матері та дитини нині є елементарною потребою і додатковим стимулом для матері жити повноцінним соціальним життям. Тож кімната матері та дитини - це вільний простір для реалізації не тільки фізіологічних проблем, а й підсилення системи виховання, популяризації материнства серед студентської молоді та підтримання нерозривності зв’язку матері та немовляти.
Дитяча кімната "Веселий вулик", кімната матері та дитини працюють за адерсою: м. Кривий Ріг, вул. О.Васякіна, буд. 54А, 1 поверх, вхід з лівої сторони будівлі (гуртожиток №3 університету). Кімнати відкриті у будні дні з 8:30 до 16:00.
- Written by Vlad
- Hits: 20840
Спеціально організованим та облаштованим місцем для тимчасового проживання абітурієнтів, митців, освітян, туристів або спортсменів, які відвідують наше місто є кімнати підвищеного рівня комфортності. На сьогоднішній день облаштовано 60 ліжко-місць. У кімнатах є всі умови для тимчасового проживання.
Для роботи кімнат підвищеного рівня комфортності було виконано ремонтних робіт у 30 кімнат на двох поверхах гуртожитку №4, встановили вікна та двері, замінено електромережі та змонтано нові світильники, оновлено систему водовіведення та водопостачання. Закуплено постільну білизну та 350 одиниць меблів - ліжка, стільці, тумбочки та шафи. Проживання у кімнатах є платних та відбувається виключно за опереднім бронюванням. Облаштування даних кімнат підвищеного комфорту є важливим етапом із реалізації Перспективного плану розвитку Криворізького державного педагогічного університету на 2018-2027 роки та Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу до 2025 року. Функціонування даних кімнат вирішує низку нагальних питань: підвищення туристичний потенціал Кривого Рогу та поява можливість долучення до наукових заходів університету більшої кількості учасників.
Кімнати підвищеного рівня комфортності розташовані за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 1-2 поверх (гуртожиток №4 університету, центральний вхід у гуртожиток).
- Written by Молодіжний центр
- Hits: 20527
Освітньо-розвивальний напрям роботи представлений функціонуванням сенсорної кімнати та логопедичної кімнати. Вони розташовані за адерсою: м. Кривий Ріг, вул. О.Васякіна, буд. 54А, 1 поверх, вхід з лівої сторони будівлі (гуртожиток №3 університету).
На базі сенсорної кімнати відбувається освітній процес зі здобувачами вищої освіти та організовані індивідуальні заняття з фізичної культури і психологічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами. Метою діяльності сенсорної кімнати є якісна підготовка кадрів, надання здобувачам освіти практичного інструментарію; педагогічний, психолого-педагогічний та корекційно-розвитковий супровід дітей з особливими освітніми потребами шляхом проведення індивідуальних і групових занять. На базі університету функціонує світлова кімната. В кімнаті переважає денне світло і світло від освітлювальних приладів. Світло оптичні ефекти створюють атмосферу свята і веселощів, стимулюють розумову і фізичну активність. У поєднанні з яскравими деталями всі органи чуття приходять у стан збудження. Сенсорна кімната знаходиться в окремому приміщені і розділена на функціональні зони, що призначені для стимуляції різних сенсорних систем. Кімната працює в університеті з 2019 року та створена в рамках партнерства з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГМбХ.
Обладнання логопедичної кімнати відповідає останнім вимогам. Серед наявного обладнання - роторозширювач логопедичний, набір масажерів, логопедичний вібромасажер, повітряне лото, різноманітні ігри для корекції мовлення дитини, логопедичні шпателі за методиками різних учених та практиків (Волкової, Рау, Новікової, Піляєвої тощо). Логопедична кімната відкрита для підготовки висококваліфікованих фахівців за спеціальністю 016.01 Спеціальна освіта (Логопедія), а також здобувачів спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 053 Психологія, 231 Соціальна робота, 013 Початкова освіта.. Діяльність логопедичної кімнати зосереджена на отриманні здобувачами вищої освіти нових знань, практичних умінь і навичок у царині логопедії задля подальшої успішної професійної діяльності. На базі логопедичної кімнати проводятся практичні, семінарські заняття й лабораторні роботи. Логопедична кімната функціонує в універистеті з 2022 року і дає можливість гарномійно поєднувати процес підготовки фахівців та надавати освітньо-корекційні послуги дітям, які мають мовленнєві відхилення.
- Written by Молодіжний центр
- Hits: 20651
Основними завданнями є: загальна координація видавничої діяльності наукових видань університету під час їх підготовки до оприлюднення та публікації; інтеграція наукових видань університету з ресурсами університету (офіційним веб-сайтом університету) та зовнішніми ресурсами (персональні ідентифікатори вчених, реферативні та наукометричні бази даних, OJS тощо); збирання, обробка, аналіз інформації, що стосується наукових видань університету та їх представленості в інформаційному просторі.
Реалізацією даного напярму займається редакційно-видавничий сектор, який здійснює видавничий супровід і підготовку до публікації наукової і навчально-методичної продукції університету, зокрема наукових видань (спільно з редакційною колегією збірників наукових праць), наукових, навчально-методичних, інших праць співробітників університету, забезпечує наукометричний супровід наукових видань університету та реєструє наукові видання університету для подальшого індексування в реферативних базах даних. Одним із важливих завдань сектору є проведення методичних семінарів, організаційних нарад та надання консультацій користувачам (авторам, рецензентам, редакторам) і технічним командам наукових видань університету. Особливе місце відводить питанням академічної доброчесності та дотриманню єдиних вимог оформлення наукових матеріалів. Редакційно-видавничий сектор є комплексом, що застосовує у своїй діяльності найсучасніші інформаційні технології і виконує повний цикл проходження видання (від прийому статей і редагування до випуску готової наукової збірки або праці). Переглянути наукові видання університету можна за посиланням.
Редакційно-видавничий сектор знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 поверх, редакція (гуртожиток №4 університету, центральний вхід у гуртожиток). Додаткові питання можна задати на електрону пошту [email protected].
- Written by Молодіжний центр
- Hits: 23185
На базі молодіжного центру реалізується соціально-виховна та соціально-громадська діяльність університету. Робота простору організована для отримання знань, організації та проведення різноманітних заходів, створення та реалізації власних крутезних ідей, самореалізації, пошуку нових знайомств та вражень, просування сучасного мистецтва і бізнес-ідей, розвитку місцевої інфраструктури та молодіжної роботи для всіх бажаючих.
Основними завданнями є розвиток молодіжної активності, мобільності та підприємництва, волонтерства серед здобувачів вищої освіти та молодих учених, організація роботи студентського проєктного офісу та реалізація соціально корисних проєктів на базі університету. Загалом діяльність зосереджена на вирішення проблеми відсутності внутрішнього стимулу, зовнішніх мотивацій та соціальної активності у молоді та студентства, діяльність громадських клубів за інтересами. Молодіжний центр "#StudHub" як вільний простір для молоді було відкрито за ініціативи університету спільно з Громадською організацією "Академія тренінгової освіти" за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГМбХ та Компанії "Метінвест". Перший молодіжний центр у Кривому Розі, працює з вересня 2017 року. Назва «#StudHub», в перекладі з англійської «Студентський вузол», тобто це платформа, що розрахована перш за все на реалізацію потреб студентів та молоді, які є рушійною силою розвитку і прогресу сучасного суспільства.
Молодіжний центр знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 поверх (гуртожиток №4 університету, центральний вхід у гуртожиток). Графік роботи: з 9.00 до 17.00.
- Written by Молодіжний центр
- Hits: 20963
МОЛОДІЖНИЙ НАПРЯМ
На базі молодіжного центру реалізується соціально-виховна та соціально-громадська діяльність університету. Робота простору організована для отримання знань, організації та проведення різноманітних заходів, створення та реалізації власних крутезних ідей, самореалізації, пошуку нових знайомств та вражень, просування сучасного мистецтва і бізнес-ідей, розвитку місцевої інфраструктури та молодіжної роботи для всіх бажаючих.
Основними завданнями є розвиток молодіжної активності, мобільності та підприємництва, волонтерства серед здобувачів вищої освіти та молодих учених, організація роботи студентського проєктного офісу та реалізація соціально корисних проєктів на базі університету. Діяльність зосереджена вирішення проблеми відсутності внутрішнього стимулу, зовнішніх мотивацій та соціальної активності у молоді та студентства, діяльність громадських клубів за інтересами. Молодіжний центр "#StudHub" як вільний простір для молоді було відкрито за ініціативи університету спільно з Громадською організацією "Академія тренінгової освіти" за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГМбХ та Компанії "Метінвест". Перший молодіжний центр у Кривому Розі, працює з вересня 2017 року. Назва «#StudHub», в перекладі з англійської «Студентський вузол», тобто це платформа, що розрахована перш за все на реалізацію потреб студентів та молоді, які є рушійною силою розвитку і прогресу сучасного суспільства.
Молодіжний центр знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 поверх (гуртожиток №4 університету, центральний вхід у гуртожиток). Графік роботи: з 9.00 до 17.00.
СОЦІАЛЬНИЙ НАПРЯМ
Соціально-молодіжна інфраструктура універистету покликана створити рівні можливості для представників університету в гармонійному поєднанні батьківства та власного розвитку через навчання або професійне становлення. Ми допомагаємо молодим сім'ям, забезпечуємо соціально-педагогічний супровід дітей та безпосередній догляд за ними в період перебування батьків на роботі або навчанні; сприяємо розкриттю здібностей і талантів дітей через їх участь у розвиваючих заняттях чи іграх; організовуємо та забезпечуємо змістовне дозвілля дітей, враховуючи їх вікові та індивідуальні особливості.
Двері «Веселого вулика» завжди відчинені для представників Криворізького педагогічного, поки батьки - здобувачі вищої освіти, молоді науковці, викладачі чи співробітники - зайняті робочими справами в університеті їх діти з радістю та під пильним наглядом фахівців, а також студентів-волонтерів, які мають відповідну підготовку для роботи з дітьми, проводять корисно і безпечно час. Тимчасове перебування дітей працівників та студентів університету в кімнаті є безкоштовним. Соціальна ініціатива проходить реалізується університетом з січня 2017 року в рамках ініціативи «Університет - дружній до сім’ї», метою якого є підтримка гендерно-справедливих можливостей для поєднання роботи і навчання з сімейними зобов’язаннями. Кімнату можуть відвідувати одночасно до 10 дітей, віком від 2 до 10 років. Враховуючи індивідуальні та вікові особливості дітей час перебування дитини в кімнаті 3-4 години.
Кімната матері та дитини є єдиним місцем в університеті, зі спеціально створеними санітарно-побутовими умовами, для усамітнення жінки та дитини для грудного вигодовування. Невеличка, але дуже затишна кімната знаходиться на першому поверсі одного із гуртожитків університету. Вона облаштована манежем, сповивальним столиком і гарячою водою. Розуміючи потребу дитини в розвитку та фізичному рості в кімнаті є дитячий килим, яскраві розвиваючі іграшки та інше приладдя задля забезпечення затишку та зручностей. Діяльність кімнати матері та дитини нині є елементарною потребою і додатковим стимулом для матері жити повноцінним соціальним життям. Тож кімната матері та дитини - це вільний простір для реалізації не тільки фізіологічних проблем, а й підсилення системи виховання, популяризації материнства серед студентської молоді та підтримання нерозривності зв’язку матері та немовляти.
Дитяча кімната "Веселий вулик", кімната матері та дитини працюють за адерсою: м. Кривий Ріг, вул. О.Васякіна, буд. 54А, 1 поверх, вхід з лівої сторони будівлі (гуртожиток №3 університету). Кімнати відкриті у будні дні з 8:30 до 16:00.
РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧИЙ НАПРЯМ
Основними завданнями є: загальна координація видавничої діяльності наукових видань університету під час їх підготовки до оприлюднення та публікації; інтеграція наукових видань університету з ресурсами університету (офіційним веб-сайтом університету) та зовнішніми ресурсами (персональні ідентифікатори вчених, реферативні та наукометричні бази даних, OJS тощо); збирання, обробка, аналіз інформації, що стосується наукових видань університету та їх представленості в інформаційному просторі.
Реалізацією даного напярму займається редакційно-видавничий сектор, який здійснює видавничий супровід і підготовку до публікації наукової і навчально-методичної продукції університету, зокрема наукових видань (спільно з редакційною колегією збірників наукових праць), наукових, навчально-методичних, інших праць співробітників університету, забезпечує наукометричний супровід наукових видань університету та реєструє наукові видання університету для подальшого індексування в реферативних базах даних. Одним із важливих завдань сектору є проведення методичних семінарів, організаційних нарад та надання консультацій користувачам (авторам, рецензентам, редакторам) і технічним командам наукових видань університету. Особливе місце відводить питанням академічної доброчесності та дотриманню єдиних вимог оформлення наукових матеріалів. Редакційно-видавничий сектор є комплексом, що застосовує у своїй діяльності найсучасніші інформаційні технології і виконує повний цикл проходження видання (від прийому статей і редагування до випуску готової наукової збірки або праці). Переглянути наукові видання університету можна за посиланням.
Редакційно-видавничий сектор знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 поверх, редакція (гуртожиток №4 університету, центральний вхід у гуртожиток). Додаткові питання можна задати на електрону пошту [email protected].
ОСВІТНЬО-РОЗВИВАЛЬНИЙ НАПРЯМ
Освітньо-розвивальний напрям роботи представлений функціонуванням сенсорної кімнати та логопедичної кімнати. Вони розташовані за адерсою: м. Кривий Ріг, вул. О.Васякіна, буд. 54А, 1 поверх, вхід з лівої сторони будівлі (гуртожиток №3 університету).
На базі сенсорної кімнати відбувається освітній процес зі здобувачами вищої освіти та організовані індивідуальні заняття з фізичної культури і психологічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами. Метою діяльності сенсорної кімнати є якісна підготовка кадрів, надання здобувачам освіти практичного інструментарію; педагогічний, психолого-педагогічний та корекційно-розвитковий супровід дітей з особливими освітніми потребами шляхом проведення індивідуальних і групових занять. На базі університету функціонує світлова кімната. В кімнаті переважає денне світло і світло від освітлювальних приладів. Світло оптичні ефекти створюють атмосферу свята і веселощів, стимулюють розумову і фізичну активність. У поєднанні з яскравими деталями всі органи чуття приходять у стан збудження. Сенсорна кімната знаходиться в окремому приміщені і розділена на функціональні зони, що призначені для стимуляції різних сенсорних систем. Кімната працює в університеті з 2019 року та створена в рамках партнерства з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГМбХ.
Обладнання логопедичної кімнати відповідає останнім вимогам. Серед наявного обладнання - роторозширювач логопедичний, набір масажерів, логопедичний вібромасажер, повітряне лото, різноманітні ігри для корекції мовлення дитини, логопедичні шпателі за методиками різних учених та практиків (Волкової, Рау, Новікової, Піляєвої тощо). Логопедична кімната відкрита для підготовки висококваліфікованих фахівців за спеціальністю 016.01 Спеціальна освіта (Логопедія), а також здобувачів спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 053 Психологія, 231 Соціальна робота, 013 Початкова освіта.. Діяльність логопедичної кімнати зосереджена на отриманні здобувачами вищої освіти нових знань, практичних умінь і навичок у царині логопедії задля подальшої успішної професійної діяльності. На базі логопедичної кімнати проводятся практичні, семінарські заняття й лабораторні роботи. Логопедична кімната функціонує в універистеті з 2022 року і дає можливість гарномійно поєднувати процес підготовки фахівців та надавати освітньо-корекційні послуги дітям, які мають мовленнєві відхилення.
КІМНАТИ ПІДВИЩЕНОГО РІВНЯ КОМФОРТНОСТІ
Спеціально організований та облаштований простір для тимчасового проживання абітурієнтів, митців, освітян, туристів або спортсменів, які відвідують наше місто. На сьогоднішній день у хостелі облаштовано 60 ліжко-місць. У кімнатах є всі умови для тимчасового проживання.
Для роботи кімнат підвищеного рівня комфортності було виконано ремонтних робіт у 30 кімнат на двох поверхах гуртожитку №4, встановили вікна та двері, замінено електромережі та змонтано нові світильники, оновлено систему водовіведення та водопостачання. Закуплено постільну білизну та 350 одиниць меблів - ліжка, стільці, тумбочки та шафи. Проживання у кімнатах є платних та відбувається виключно за опереднім бронюванням. Облаштування даних кімнат підвищеного комфорту є важливим етапом із реалізації Перспективного плану розвитку Криворізького державного педагогічного університету на 2018-2027 роки та Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу до 2025 року. Функціонування даних кімнат вирішує низку нагальних питань: підвищення туристичний потенціал Кривого Рогу та поява можливість долучення до наукових заходів університету більшої кількості учасників.
Кімнати підвищеного рівня комфортності розташовані за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 1-2 поверх (гуртожиток №4 університету, центральний вхід у гуртожиток).
- Written by Молодіжний центр
- Hits: 22704
Історія молодіжного центру бере свій початок з 2016 року, коли студент Ілля Лисоконь, став учасником програми «Молодіжний працівник» та міжнародного обміну для ознайомлення із формами роботи з молоддю в європейських країнах. Після завершення стажування він розробив проект та отримав підтримку. Донор здійснював лише гуманітарну допомогу і тоді, він вирішив знайти підтримку у вітчизняного бізнесу. Соціально активним бізнесом виявилась Компанія «Метінвест», яка в той час проводила конкурс соціальних проектів «Місто - нашими руками», і запропонована автором ініціатива отримала перемогу. У травні 2017 року розпочалася реалізація проекту.
Проблема, на вирішення якої направлена була реалізація проекту: 1. Відсутність внутрішнього стимулу, зовнішніх мотивацій та соціальної активності у молоді та студентства; 2. Невигідне географічне (територіальне) розташування єдиного в місті коворкінгу, що охоплює один район міста із семи та завузька профілізація; 3. Відсутність місця для збору клубів за інтересами (дискусійних, ораторських тощо), створення місця для відпочинку та організації дозвілля, розвитку обдарованості, наукових, організаційних і творчих здібностей студентів та молоді; 4. Низький рівень психосоціальної підтримки та адаптації студентів-внутрішньо переміщених осіб у місті Кривому Розі, їх соціалізації з молоддю та у територіальній громаді.
Назва проекту «#StudHub», в перекладі з англійської мови «Студентський вузол», а отже проект розрахований на студентську молодь, яка є рушійною силою розвитку і прогресу сучасного суспільства. Тому, створення молодіжного центру на базі університету було цікавою і нестандартною ідеєю, аналогів якій на той момент не було ні в Україні, ні в Європі.
Метою проекту "Молодіжний центр #StudHub" було залучення молоді та студентства для створення місця для розвитку обдарованості, наукових, організаційних і творчих здібностей, де вони зможуть реалізовувати власні ідеї, просувати сучасне мистецтво, розвивати місцеву інфраструктуру, впроваджувати власні бізнес-ідеї та розвивати молодіжну роботу у Кривому Розі, зокрема створювати комфортні умов для формування та гармонійного розвитку. Психосоціальна підтримка та адаптація студентів-внутрішньо переміщених осіб зі студентською громадою та молоддю Кривого Рогу.
Перед проектом стояло два завдання: Створення простору для розвитку обдарованості, наукових, організаційних і творчих здібностей студентів та молоді міста, діяльності клубів за інтересами, місць відпочинку та організації дозвілля для всіх бажаючих; Створення умов для підвищення рівня психосоціальної підтримки та адаптації студентів-внутрішньо переміщених осіб, їх соціалізації з молоддю та у територіальній громаді.
Як на початку проект центру передбачав, так і в ході його облаштування було дотримано всі пожежні та санітарно-гігієнічні норми, окремим напрямками реалізації стали питання впровадження енергоефективних технологій та їх моніторинг, а також створення умов для рівного доступу всіх громадян, в тому числі для людей із інвалідністю. Паралельно протягом всього періоду робіт працювали кризові та експертні групи, що здійснювали моніторинг молодіжної політики на локальному рівні, оцінили заходи щодо поліпшення інтеграції ВПО в громаду міста, проаналізувати результати та розробити власні рекомендації пріоритетних напрямків роботи новоутвореного центру та розробки його стратегічного плану.
Ремонтні роботи тривали 3 місяці і охопили більше 1000 кв.м. колишнього профілакторію-санаторію університету, і після їх завершення молодіжний центр розпочав свою роботу - 6 вересня 2017 року. З самого початку і до кінця серпня 2019 року Молодіжний центр "#StudHub" працював на базі студентського клубу університету. Логічним та новим витком історії Молодіжного центру "#StudHub" стало прийняте рішення про його реорганізацію в самостнійний структурний підрозділ університету - Молодіжний центр, і вже з перших вересневих днів 2019 року, після вступу в силу відповідного рішення, молодіжний центр як і завжди відкрив свої двері студентам та молоді, а назва "#StudHub" стала своєрідним брендом, який відомий в місті, області та поза їхніми межами.
Інформацію з питань організації або проведення заходів на базі Молодіжного центру університету можна переглянути на сайті у рубриці "ЗАЯВКА НА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ", а всі додаткові питання можна задати через електрону пошту [email protected].
Ми працюємо для молоді, з молоддю та силами молоді у Криворізькому педагогічному!
- Written by Молодіжний центр
- Hits: 281530
Молодіжний центр Криворізького державного педагогічного універистету
Адрес: 50086, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 поверх
Телефон: (056) 470-12-31
e-mail: [email protected]
Instagram: studhubkr
Facebook: YCStudHub
- Written by Молодіжний центр
- Hits: 5627