Молодіжний центр
Криворізький державний педагогічний університет

tekhnologiya garant dokument kompaniya garant viktoriya sankt peterburgМрієте або вже маєте круту ідею або захід, але не знаєте де його провести або як організувати?

Ми допоможемо у вирішенні цього та інших організаційних питань. Зверніться до нас і ми з радістю підтримаємо вашу ініціативу з навчання, розвитку, виховання, роботи, бізнесу, допоможемо її організувати та підготувати місце майбутнього заходу. Для якісного проведення івенту наша команда або закріплений за вами фахівець допоможе у реєстрації заявки, підбору дати та часу заходу, здійсненні його загальної координації та допоможе вирішити інші технічні моменти. 

Шановні відвідувачі! В даному розділі Ви можете ознайомитись із порядком роботи, організації та проведення заходів на базі молодіжного центру "#StudHub".

Kak sozdat Gugl Formu dlya oprosovМи цінуємо час, а тому пропонуємо Вам обрати зручний для себе спосіб для організації та проведення заходу на нашій базі. Для цього необхідно подати заявку на проведення заходу на ім’я керівника молодіжного центру (Завантажити) або заповнити онлайн заявку. Якщо є необхідність використати лише матеріально-технічну базу Молодіжного центру "#StudHub", без використання приміщення, Ви маєте можливість подати заявку на обладнання на ім’я керівника молодіжного центру (Завантажити). 

документДля організації освітнього процесу на базі сенсорної кімнати на початку навчального року (семестру) викладач або викладачі кафедри подають інформацію за встановленим зразком (Завантажити) на електрону пошту youthcenter@kdpu.edu.ua. В разі необхідності проведення пари на базі сенсорної кімнати, без попередньо наданої інформації, відповідальна особа не пізніше ніж за 1 день до проведення подає на ім’я першого проректора службову записку (Завантажити) погоджену керівником молодіжного центру. Для організації та проведення заходу за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, представників іноземних держав чи офіційних гостей, де організатором є структурний підрозділ університету, відповідальна особа подає на ім’я ректора службову записку погоджену керівником молодіжного центру (Завантажити).

малелькая документДля організації та проведення заходу на базі #StudHub іншими організаціями, підприємствами та установами на ім’я ректора університету надсилається відповідний документ (звернення, лист, клопотання, прохання тощо), що розглядається в порядку визначеному чинним законодавством про організацію діловодства та звернення громадян. Університет дбає про своїх відвідувачів та партнерів, тому розробив рекомендований зразок документу (звернення, лист, клопотання, прохання тощо) (Завантажити). 

 

Ми завжди відкриті до інновацій, крутих знайомств, нових ідей, обличь та подій. 

ЗАВАНТАЖ СВОЄ ДОЗВІЛЛЯ ЗІ #STUDHUB!

 

10203
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша