Молодіжний центр
Криворізький державний педагогічний університет

tekhnologiya garant dokument kompaniya garant viktoriya sankt peterburgМрієте або вже маєте круту ідею або захід, але не знаєте де його провести або як організувати?

Ми допоможемо у вирішенні цього та інших організаційних питань. Зверніться до нас і ми з радістю підтримаємо вашу ініціативу з навчання, розвитку, виховання, роботи, бізнесу, допоможемо її організувати та підготувати місце майбутнього заходу. Для якісного проведення івенту наша команда допоможе у реєстрації заявки, підбору дати та часу заходу, здійсненні його загальної координації та допоможе вирішити інші технічні моменти. 

Шановні відвідувачі! В даному розділі Ви можете ознайомитись із порядком роботи, організації та проведення заходів, організації освітнього процесу на базі молодіжного центру:  

⇒ Ми цінуємо час, тому пропонуємо Вам обрати зручний для себе спосіб для організації та проведення заходу на нашій базі. Для цього необхідно заповнити онлайн заявку чи особисто у стінах молодіжного центру написати заявку на проведення заходу на ім’я керівника.

⇒ Для організації освітнього процесу або проходження практичної підготовки здобувачів вищої освіти на базі молодіжного центру (особливо у сенсорній кімнаті або логопедичній кімнаті для профільних спеціальностей) до початку навчального року або семестру відповідна кафедра подає інформацію для планування розкладу занять до навчально-методичного відділу та молодіжного центру на електронні пошти: [email protected] та [email protected].

⇒ Для організації та проведення заходу за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, представників іноземних держав чи офіційних гостей, де організатором є структурний підрозділ університету, відповідальна особа подає на ім’я ректора службову записку погоджену керівником молодіжного центру.

⇒ Для організації та проведення заходу іншими організаціями, підприємствами та установами на ім’я ректора університету надсилається відповідне звернення, лист, клопотання, що розглядається в порядку визначеному чинним законодавством про організацію діловодства та звернення громадян. Університет дбає про своїх відвідувачів та партнерів, тому розробив рекомендований зразок документу (звернення, лист, клопотання, прохання тощо) (Завантажити). 

 

Ми завжди відкриті до інновацій, крутих знайомств, нових ідей, обличь та подій. 

ЗАВАНТАЖ СВОЄ ДОЗВІЛЛЯ ЗІ #STUDHUB!

10203
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31