23 квітня 2025 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти була проведена інформаційно-просвітницька зустріч «Горизонти логопедії: ознайомлення з актуальними науковими та практичними заходами». Захід організовано з метою розширення професійного світогляду майбутніх фахівців та створення мотиваційного середовища для їх активної участі в науково-практичній діяльності.
В межах зустрічі здобувачі спеціальності 016.01 Логопедія були ознайомлені з широким спектром актуальних всеукраїнських науково-практичних конференцій, семінарів-тренінгів, майстер-класів, воркшопів та круглих столів за фахом. Основною метою заходу стала популяризація участі у професійних заходах для підвищення кваліфікації та розширення професійних компетентностей майбутніх логопедів.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 287
19 травня 2025 р. була проведена освітньо-виховна зустріч зі здобувачами другого (магістерського) рівня спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) «Етичні засади навчання: впровадження принципів академічної доброчесності» студенти Криворізького державного педагогічного університету мали можливість поглиблено вивчити положення Кодексу академічної доброчесності навчального закладу. Захід був спрямований на формування етичної свідомості та відповідальної академічної поведінки майбутніх фахівців.
Учасникам було представлено основоположні принципи, що становлять підґрунтя якісної освіти: прагнення до істини, розвиток творчих здібностей, академічна свобода, чесність у навчанні, справедливе оцінювання, об'єктивний підхід до знань, неупереджене ставлення, особиста відповідальність та шанобливе ставлення до авторських прав. Студентам докладно пояснили норми та вимоги, яких необхідно дотримуватися в академічному житті. Особливу увагу приділили недопустимості привласнення чужих ідей, створення неправдивих даних, спотворення результатів наукових пошуків, несанкціонованого використання сторонньої допомоги, введення в оману та інших проявів неетичної академічної поведінки. Детально висвітлили правила коректного зазначення авторства та оформлення посилань на використані матеріали.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 304
Інформуємо, що пленарне засідання ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР РОЗВИТКУ ДИТИНИ: ПРОБЛЕМИ, ПОШУКИ, ІННОВАЦІЇ» відбудеться 12 травня (понеділок) о 10:00
Посилання на детальну інформацію щодо пленарного засідання
https://drive.google.com/file/d/17ikgVMZk1HnsxRdQERKift36xIhhdf4C/view?usp=sharing
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 285
09.04.2025 року об 11.20 відбулася відкрита лекція доктора філософії, старшого викладача кафедри дошкільної і спеціальної освіти Сіденко Юлії Олександрівни. Лекція була проведена у межах реалізації освітнього компоненту «Логопедичні ігри та вправи для розвитку мовлення у дітей з РАС» для студентів групи СО-22 спеціальності 016 «Спеціальна освіта. Логопедія» на тему: «Використання візуальних та альтернативних засобів комунікації у логопедичній роботі з дітьми з РАС». Метою заходу було ознайомлення студентів із сучасними підходами до використання візуальних та альтернативних засобів комунікації в логопедичній роботі з дітьми з розладами аутистичного спектра (РАС).
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 316
Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає Міжнародний день дитячої книги (International Children’s Book Day). Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває дошкільникам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває
таємниці життя, сприяє становленню особистості. Це свято книги, дитинства та магії казки.
Свято вирішили відзначати 2 квітня, тому що в цей день народився автор улюблених дитячих казок – Ганс Крістіан Андерсен. Перша друкована дитяча книга в Україні з’явилася в 1574 році. Це було навчальне видання під назвою Руська граматика, або Буквар;. У 1744 р. світ побачила перша дитяча книжка розважального характеру під назвою;Маленька гарненька кишенькова книжечка;. Її автором та видавцем був популяризатор дитячої книги тих часів – Джон Ньюбері. У 1973 р. та у 1979 р. почесних нагород за найкращу дитячу книгу були вшановані відомі українські письменники Богдан Чалий та Всеволод Нестайко.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 534
27.03.2025 р. відбувся захід на тему: «130-річчя від Дня народження Максима Рильського». Учасники заходу гр.СО-21 та куратор: к.філол.н., доц. Іншакова І.Є.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 522
Студенти групи ДВП(ДВ)-23 на чолі з куратором групи Суятиновою К. Є. 26 березня 2025 року вшанували пам'ять усіх загибилих за час повномаштабного вторгення та АТО, яка розпочалась у 2014 році.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 490
Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю
«СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР РОЗВИТКУ ДИТИНИ: ПРОБЛЕМИ, ПОШУКИ, ІННОВАЦІЇ»
12-13 травня 2025 року м. Кривий Ріг
Інформаційний лист за посиланням: https://drive.google.com/file/d/10nC8r0hsiZLZnCGVxYKw0WKJmRKvIxOd/view?usp=sharing
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 525
Партнерська взаємодія з колегами- практиками завжди приносить плідний результат. Викладачі та студенти кафедри дошкільної і спеціальної освіти 25 лютого були запрошені на засідання професійної спільноти Корекційних педагогів та вихователів спеціальних груп закладів дошкільної освіти Саксаганського району.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 547
Свято присвячене всім тим, хто вчить правильно говорити інших людей .
Вітаємо з Міжнародним днем логопеда! Бажаємо величезних досягнень у професійній сфері. Гарного настрою, нових методологічних підходів у вирішенні практичних завдань дефектів мовлення та їх виникнення. Бажаємо звуків радості в житті і чітких слів натхнення, бажаємо вміло виправляти дефекти дикції і легко позбавлятися від будь-яких недоліків кожного дня
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 739