Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

8 грудня 2023 року в онлайн режимі відбувся захист курсових робіт з циклу економічних дисциплін у здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм», група ТУР-20. До захисту було представлено 16 курсових робіт.

ПІБ керівника

ПІБ студента

Тема курсової роботи

Волошина Діна Володимирівна

Оптимізація структури управління туристичним підприємством

Романова Олександра Олегівна

Стратегічні і тактичні рішення в управлінні підприємства

Василенко Анастасія Іванівна

Прибуток підприємства туризму та шляхи його зростання

Поліщук Альона Русланівна

Цільовий ринок туристичного продукту : сутність та методологія вибору

Спірідонова Анастасія Олександрівна

Інновації як фактор економічного зростання підприємства туризму

Чорна Катерина Ігорівна

Комунікативний менеджмент у закладах туризму

Складанюк Катерина Ігорівна

Стратегічне планування діяльності туристичного підприємства в ринкових умовах

Яновський Давид Сергійович

Аналіз ринкових можливостей підприємства туризму

Привалова Каміла Захарівна

Система мотивації персоналу на підприємстві та шляхи ії удосконалення

Гранкіна Віолета Артурівна

Ціна в системі ринкових характеристик туристичного продукту

Уманська Юлія Олександрівна

Швець Олександра Володимирівна

Розробка нових турпродуктів на підприємстві

Горбатов Сергій Андрійович

Бізнес-планування як складова стратегічного планування діяльності підприємства туристичної галузі

Агафонов Максим Віталійович

Сегментування ринку турпродуктів та його місце в ринкових дослідженнях

Савицький Давид Миколайович

Імідж туристичного продукту та шляхи його створення

Дарані Еміль Брюно

Управління обсягами виробництва та продажами на підприємстві туризму

Мараховська Катерина Сергіївна

Продуктивність праці персоналу підприємства туризму : вимірювання, чинники і резерви підвищення

Члени комісії у складі: доктор економічних наук, доцента Ірини Романюк, старшого викладача Людмили Братченко та зав. кафедри, кандидата географічних наук, доцента Володимира Казакова, відмітили, що курсові роботи відображали систему самостійної, пізнавальної та дослідницької діяльності здобувачів. Усі роботи відповідають загальним вимогам з обраної теми.

Здобувачі вищої освіти вражають своїми дослідженнями, де вони вдало виклали власний аналіз літератури, високоякісно систематизувавши наукові літературні джерела. У своїх роботах вони проявили глибоке і творче вивчення конкретних аспектів теорії і практики в економічних дисциплінах, відпрацювали методи наукового дослідження. Захист курсових робіт чітко продемонстрував їхню здатність самостійно формулювати проблему дослідження, визначати мету, завдання, предмет та об'єкт дослідження. Крім того, вони успішно впоралися з пошуком та вибором відповідної інформації, аналізували діяльність підприємств у туристичній галузі, аргументовано висловлювали свої точки зору та робили обґрунтовані висновки. Здобувачі виявили вражаючі навички дослідницької роботи та здатність логічно аргументувати свої висловлювання.

За рішенням комісії усі здобувачі отримали позитивні оцінки. Серед кращих курсових робіт було відмічено роботи: «Розробка нових турпродуктів на підприємстві» (Олександра Швець) та «Вплив факторів зовнішнього середовища підприємства туризму на ефективність його діяльності» (Юлія Уманська).

У цілому, захист курсових робіт став важливою подією, що підкреслила високий рівень професійної підготовки здобувачів вищої освіти та їхню здатність до наукового дослідження. Члени комісії визнали не лише системність та досконалість робіт, але й акцентували на самостійності, пізнавальній і дослідницькій активності здобувачів. Це свідчить про те, що вони не лише вивчають теорію, але й успішно застосовують її у практиці, що є ключовим аспектом їхньої професійної майстерності. Здобуті позитивні оцінки та визнання в рамках кращих курсових робіт свідчать про те, що ці здобувачі виходять за межі звичайного та приносять важливий внесок у розвиток економічної науки та практики туристичної галузі. Вітаємо їх і бажаємо подальших наукових та професійних досягнень!

image 2023 12 15 13 25 26 image 2023 12 15 13 23 34
image 2023 12 15 13 26 11 image 2023 12 15 13 26 40