Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет
15 травня відбулась непересічна подія - вперше за багато років було відзначено День природничого факультету! Факультету з 90-річною славною історією, який був і залишається основою природничонаукової освіти Криворіжжя. Цього дня було заплановано та втілено у життя кілька святкових заходів, ініціаторами яких, як і ідеї відродити святкування дня природничого факультету, були самі студенти та студентська рада.
Розпочалось відзначення Дня природничого факультету із концерту в актовій залі. На жаль, глядачів було не так багато, як хотілось би, проте ті, хто прийшов, отримали справжнє задоволення! Яскраві танцювальні номери, щемливі вірші та пісні, невеличке проте запальне "хімік-шоу", і справжня рок-група на сцені із живим звуком! Також був виступ випускника факультету Дмитра Каніна, який будучи студентом вирізнявся спортивними досягненнями та феєріми на сцені. От і зараз він і заспівав, і кілька цікавих історій із власного студентського життя розповів. А почали захід із вшанування загиблих героїв, що боронили Україну, та з теплих побажань міцного здоров'я і наснаги викладачам природничого факультету, які просто зараз у лавах ЗСУ роблять все можливе і неможливе, щоб такі заходи могли відбуватись взагалі.
   
   
   
   
Після дуже яскравого та емоційного концерту і групового фото прямо на сцені учасники свята перейшли до спортивної зали, де відбувся товариський матч із волейболу між командами викладачів та студентів природничого факультету. Першу партію виграли викладачі 25:18, у другій була неймовірна "заруба", у якій гору взяли студенти 32:30, а третю вирішальну партію виклдачі таки не віддали - 25:20. Що ж, досвід є досвід! З впевненістю можна сказати, що у цьому матчі перемогли не викладачі, а дружба і гарний настрій.
   
   
Ось так і відбувся День природничого факультету 2024. Звісно, зараз не ті умови і настрій, щоб влаштовувати бучне святкування, проте славна традиція відзначення Дня природничого факультету відновлена і, сподіваємось, більше не буде втрачена. Хочеться вірити, що наступні подібні заходи вже пройдуть у звичайних умовах, у вільній та непереможній Україні, і до них долучаться всі-всі-всі студенти, викладачі та випускники природничого!
26518
З 27 березня по 26 квітня 2024 року в Криворізькому державному педагогічному університеті проходила загальноуніверситетська олімпіада з педагогіки, яка передбачала проведення трьох етапів інтелектуальних змагань. Перший етап відбувся 27 березня і в ньому брали участь 143 здобувачі освіти всіх факультетів університету, які навчаються на другому курсі. Учасники олімпіади розв’язували тестові завдання, розміщені на платформі Moodle. Переможцям першого етапу було запропоновано розробити постери з проблеми «Подолання освітніх втрат – позитивний досвід» і розмістити їх на онлайн-дошці Padlet. Проєкти-переможці визначалися шляхом голосування серед студентів 2-го курсу університету.
26 квітня було проведено заключний етап загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки. Фінальний конкурс проходив дистанційно у формі онлайн-конференції за допомогою сервісу Zoom. Студенти представили свої проєкти з проблеми «Подолання освітніх втрат – позитивний досвід» на розгляд організаційного комітету олімпіадних змагань. Під час онлайн-конференції студенти демонстрували свої презентації та відповідали на поставлені питання.
Необхідно відзначити високий рівень підготовки учасників олімпіади, володіння теоретичним матеріалом, а також інноваційний підхід до розв’язання творчих завдань. Цьогоріч серед призерів опинились аж троє студентів природничого факультету: Овчаренко Ростислав (гр. ФК-22) посів почесне ІІ місце, а Галаган Вікторія (ФК-22) та Уровська Діана (гр. ФК-22) посіли почесне ІІІ місце (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент В. В. Іванова).
   
   
Вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих і наукових звершень!
26359
Шановні студенти природничого факультету, запрошуємо вас всіх незалежно від форми та курсу навчання прийняти участь у відкритій зустрічі із представниками деканату.
Зустріч відбудеться у вівторок 16 квітня у дистанційному форматі за допомогою платформи Zoom. Початок о 16:15, орієнтовна тривалість - не більше години.
Не втрачайте можливість отримати інформацію з перших рук, поспілкуватись та задати питання, які хвилюють особисто вас.
Покликання Zoom. ID зустрічі: 876 4562 1950. Пароль: 468587
26110
Шановні студенти 1-3 курсів природничого факультету, цей день настав! 1 квітня стартувала реєстрація на вибіркові дисципліни у наступному 2024-2025 навчальному році.
Пам'ятайте, що це ваша персональна можливість реалізувати своє право на побудову власної освітньої траєкторії! Тому не зволікайте, а здійсніть вибір тих дисциплін, які ви хочете вивчати у наступному навчальному році!
Реєстрація на дисципліни циклу загальної підготовки відбуватиметься шляхом заповнення спеціальних форм, розміщених у власному кабінеті електронної системи Moodle. Звертаємо вашу увагу, що форм буде декілька: одна - для дисциплін циклу загальної підготовки, та окремо - для дисциплін циклу професійної підготовки (з основної та додаткової спеціальностей).
Для здійснення усвідомленого вибору дисциплін із переліку ознайомтесь, будь ласка, із їх силабусами, знайти які ви зможете тут.
   
   
Не забувайте натискати кнопку "відправити" після заповнення відповідної форми - переконайтесь, що ваш вибір зафіксовано електронною системою. І пам'ятайте, що ті, хто не зробив власний вибір, будуть вимушені вивчати ті дисципліни, які обрали інші. Удачі!
25930
7 березня 2024 року відбудеться відкрита онлайн-зустріч для усіх охочих із членами експертної групи, яка проводить акредитаційну експертизу освітньої програми "Екологія". Початок о 17:10.
Учасники зустрічі обов’язково мають підписатися таким чином: ім’я, прізвище.
Приєднатися до конференції Zoom:
Ідентифікатор конференції: 716 6752 7847
Код доступу: 2024
25334
На жаль, новини бувають не лише позитивними.
Війна продовжує забирати життя колишніх студентів природничого факультету. Боронячи Україну від рашистів, загинув випускник спеціальності Середня освіта (Фізична культура) Кирило Іванов. Майстер спорту з плавання, вчитель фізичної культури Криворізького ліцею №119, що тільки-но став випускником бакалаврату у 2021 році. Викладачі згадують Кирила як активного студента, обдарованого спортсмена, як дуже чуйну та доброзичливу людину. Таким він залишиться в нашій пам’яті...
Це уже третя військова втрата на природничому факультеті: раніше, захищаючи Батьківщину, загинули Артем Сальник (колишній студент заочного відділення спеціальності "Біологія") та Владлен Назарян (колишній студент спеціальності "Хімія", група ХІ-15).
Кирило Іванов 
Артем Сальник
Владлен Назарян 
Пам'ятаємо наших студентів та колег, які були частиною дружної студентської сім'ї природничого і віддали життя за український народ. Герої не вмирають!
25320
30 січня 2024 року у актовій залі головного корпусу КДПУ відбулась урочиста подія - дипломи магістрів отримали випускники Криворізького державного педагогічного університету, серед яких були присутні і, тепер вже колишні, студенти природничого факультету.
Усього на природничому факультеті успішно склали підсумкову атестацію та захистили кваліфікаційні роботи у грудні 2023 року 33 здобувачі освіти: 23 - денної форми навчання, та 10 - заочної. І ось, наприкінці січня 2024 року настала урочиста мить отримання заслуженного документу про завершення навчання за ступенем освіти "магістр". На жаль, не всі змогли отримати диплом цього дня власноруч: серед новоспечених магістрів є і солдати ЗСУ, і люди, що перебувають за кордоном або у віддалених від Кривого Рогу куточках України, а також ті, чий робочий графік не дав можливості піднятись за своїм дипломом на сцену саме цього дня. Проте більшість випускників все ж таки отримали дипломи як годиться - з рук ректора університету, професора Ярослава Шрамка. І це дуже позитивна тенденція!
   
У добру путь, магістри природничого! Несіть світло знань новим поколінням українців та не забувайте про свою alma mater - заходьте у гості, вас завжди раді бачити у стінах університету!
24548
27 квітня у спотривній залі головного корпусу КДПУ відбулась непересічна спортивна подія – конкурс "Веселі старти". Студенти старших курсів спеціальності Середня освіта (Фізична культура) – переважно групи ФК-20 – організували для студентів перших курсів спортивне свято. Для студентів групи ФК-20 це було гарною практикою з дисципліни "Рухливі ігри з методикою викладання", а для студентів першого та другого курсів – гарною розвагою та приводом познайомитись ближче один з одним, з старшими товаришами, викладачами тощо. Адже, як слушно зазначила ідейний натхненник цього заходу – викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання Макаренко Наталя Григорівна, через тривалий період дистанційного навчання студенти втрачають надзвичайно багато – величезну кількість емоцій зі спортивного студентського життя.
   
Але цього дня цю нестачу вдалось компенсувати, мабуть, із надлишком: майже півторагодинне змагання, що включало велику кількість естафет, конкурсів та вправ, повністю занурило у спортивний азарт не лише учасників, але і вболівальників та самих організаторів!
   
FS 003
   
Веселі старти вдались на славу. Майже весь викладацький склад кафедри фізичної культури та методики її викладання був присутній на цьому спортивному святі та допомагали студентам-організаторам як могли. Інколи доводилось суттєво дивуватись фантазії тих, хто придумував та організовував деякі конкурси – настіьки нестандартними (і досить таки складними) вони були!
   
   
І, як будь-яке спортивне змагання, спортивне свято "Веселі старти" закінчилосю, були пораховані бали, визначено команду-переможницю, якою стала ... Хоча це, зрештою, не так уже й важливо, бо насправді перемогла дружба!
22517
17 травня до стін Криворізького державного педагогічного університету завітав регіональний осередок "СД Платформа Кривий Ріг". У приміщенні шахового клубу університету було проведено захід як для студентів, так і для викладачів університету, одними з найактивніших учасників якого стали студенти природничого факультету. Учасники заходу мали змогу познайомитися з представниками та діяльністю осередку "СД Платформа Кривий Ріг".
   
   
Також під час зустрічі було пряме включення ГО "Прогресильні" - об’єднання освітян, громадських діячів та студентів, що прагнуть якісних змін в освіті, які розповіли про роботу викладацького складу та можливість залучення студентів до нових молодіжних ініціатив. Усі учасники зустрічі отримали масу позитивних вражень та приводів для міркувань та роздумів. Величезна подяка за участь як у організації зутрічі, так і у самій зустрічі, а також у висвітленні цього заходу Свєшніковій Анастасії (студентці групи ХІ-20).
   
22516
Студенти природничого факультету протягом 19-20 січня взяли участь у низці онлайн заходів присвячених Дню Соборності України.
Зокрема, студенти спеціальності Середня освіта (Хімія) та їх викладачі дуже буквально інтерпретували свято Соборності - і об'єднались усі (і викладачі і студенти 1-5 курсів) у одну святкову зустріч!
Не відстали й студенти інших спеціальностей, які зустрілись зі своїми кураторами та провели різнопланові онлайн заходи присвячені дню Соборності України (на фото - онлайн-зустріч групи БХ-21 зі своїм куратором Альохіною Т. М.). На жаль, через агресію одвічного ворога України зустрічі проводились лише онлайн, всупереч вимкненням електрики та зв'язку, але саме ці заходи показали єдність нашої молоді та її прагнення жити у вільній, незалежній та квітучій Україні! Разом до перемоги!  
   
   
   
21197
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31