Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

01 травня 2024 року відбулося чергове розширення засідання по обговоренню нової редакції освітньо наукової програми "Методика навчання іноземних мов" спеціальності 014 Середня освіта. У засіданні брали участь розробники програми - члени робочої групи: гарант ОНП - доктор педагогічних наук, професор Гаманюк В.А., члени робочої групи: доктор педагогічних наук, професор Бакум З.П., доктор філософії,старший викладач кафедри англійської мови з методикою викладання Білозір О.С., кандидат педагогічних наук, доцент Пальчикова О.О., кандидат педагогічних наук Полякова В.Я., аспірантка другого курсу Негуляєва А.О., а також в.о.завідувача кафедри німецької мови і літератри з методикою викладання, кандидат педагогічних наук, доцент Карпюк В.А., доктор педагогічних наук, професор Мішеніна Т.М., кандидат педагогічних наук, доцент Каневська О.Б., кандидат педагогічних наук, доцент Пальчикова О.О., кандидат педагогічних наук, доцент Соловйова Н.Д., стейкголдери (Самойлова Н.В.) й вчителі практики (Ялуніна О.Б.), представниця академічної спільноти - доктор педагогічних наук, професор Амеліна С.М.

На засіданні було обговорено зауваження і пропозиції, які надійшли від рецензентів, здобувачів, роботодавців, академічної спільноти. Всі зауваження і пропозиції були проаналізовані, більшість з них частково або повністю були враховані при підготовці остаточного варіанту ОНП.

Нову редакцію освітньо-наукової програми "Методика навчання іноземних мов" підтримано. Вона буде затверджена на Вченій раді у вересні.

Липень 2024