Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Всесвітній день охорони праці — міжнародний день, що відзначається в системі Організації Об'єднаних Націй щорічно 28 квітня.

Традиційно в кінці квітня зі студентами групи СМК-22 проводимо заходи до Всесвітнього дня охорони праці.

Студенти брали активну учсть в обговорення цього важливого питання, висловлювали свої думки.

У цьому році за рекомендацією Міжнародної організації праці він пройшов під девізом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві». Актуальність теми зумовлена тим, що широке використання хімічних речовин і сполук у сучасному світі приносить як багато позитиву, так і є однією з основних небезпек повсякденного життя.

Саме ця тема й була запропонована для обговорення на годині спілкування зі студентами СМК-22 до Всесвітнього дня охорони праці.

Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, при виконанні різних обов’язків.

Всесвітній день охорони праці, що відзначається в Україні, привертає увагу громадськості до проблем охорони праці та сприяє підвищенню рівня безпеки на кожному робочому місці.

Мета години спілкування – привернення уваги до здоров’я працівників, створення безпечних умов праці та виконання Закону України «Про охорону праці», в основному досягнута під час спілкування зі студентами.

Травень 2024