Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

14 червня завершилася виробнича практика студентів третього курсу СМК-21. Ця практика є третім етапом формування наукових і професійних знань, умінь та навичок у майбутніх соціологів, фахівців з медіа, масових комунікацій, журналістики і реклами, що передбачає формування практичних навичок професійної діяльності у сфері журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю, зокрема знайомить студентів з принципами та механізмами зв’язків з громадськістю, сприяє закріпленню теоретико-комунікативних навичок та опануванню практичних основ, принципів, механізмів, вмінь у галузі PR-діяльності.

14.06 002

Студенти поділилися своїми враженнями від участі у розробці моделі PR-кампанії кібертурніру  «KRYVBAS CYBER CUP» для ФК "Кривбас" (Піковець А. та Сакович Дм.), комунікації з органами місцевого самоврядування для підготовки інформаційних матеріалів для онлайн-медіа "Перший Криворізький" (Бикова Є.), інтерв'ювання учасників університетських заходів та підготовки матеріалів для прес-центру університету (Венжега Д., Лашин І., Орлова В.), роботі над молодіжними проєктами на АрселорМіттал Кривий Ріг (Дядюра К.).

14.06 003      14.06 001

Практика проходила у виробничих умовах, максимально наближених до майбутньої професійної діяльності, що дозволило студентам відпрацьовувати навички комунікацій з фахівцями і нефахівцями, сформувати вміння налагоджувати зв’язки з громадськістю за різних обставин і необхідності виконання виробничих завдань.

Червень 2024