Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

23 травня 2024 року на міжнародній освітній онлайн-платформі Ukraine Global Faculty відбулась лекція професора кафедри хімії в Коледжі мистецтв і науки Університету Міссурі, науковця у галузі комп'ютерної біофізики та розробки ліків Дмітрія Кірєєва «Chromatin Biophysics».

Дослідницька діяльність спікера зосереджена на обчислювальній біофізиці та розробці нових підходів до CADD (автоматизованого проєктування та створення креслень). Він отримав понад 100 патентів у цій галузі; має значний доробок у сферах комп'ютерної біофізики, медико-біологічних наук та комп’ютерного дизайну ліків.

Як структура й динаміка хроматину впливає на регуляцію генів і клітинні функції, які є новітні методи вивчення хроматину та яке вони мають значення для розуміння клітинної біології та ролі дисфункції хроматину в захворюваннях – на ці та інші питання користувачі онлайн-платформи UGF отримали відповіді під час лекції.

Проф. Д. Кірєєв детально зупинився на методах вивчення хроматину – мікроскопії з високою роздільною здатністю, обчислювальному моделюванні тощо.

Слухачі мали можливість скористатися синхронним перекладом англомовної лекції та поставити запитання в чаті англійською мовою. Сертифікат учасника можна буде завантажити в кабінеті користувача сайту UGF протягом трьох днів після онлайн-зустрічі. Запис лекції стане доступним для перегляду на четвертий день після трансляції.

Інформацію про нові освітні онлайн-івенти від Ukraine Global Faculty буде опубліковано на сайті та Facebook-сторінці КДПУ; всі новини міжнародного проєкту читайте на Telegram-каналі та Фейсбуці онлайн-лекторію.

Червень 2024