Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

24.03.2021 р. на засіданні кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання обговорено підготовки проєктів освітніх програм «Німецька мова, англійська мова, зарубіжна література» з підготовки бакалаврів і магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)).

Керівник робочої групи із розроблення ОП з підготовки магістрів, завідувач кафедри Г.М. Мельничук та член робочої групи із розроблення ОП з підготовки бакалаврів к. пед. н., ст. викладач Мархева О.Є. довели до відома членів кафедри, що зауваження та рекомендації, висловлені на нараді керівників і розробників ОП спеціальностей факультету 23.03.2021 р., враховані. Після перегляду проектів ОП внесено корективи до титульних листів ОП, до профілю ОП (розділи І, ІІ, ІІІ, ІV).

Стейкхолдер, студентка групи НАФ-18 Кононенко М. висловила побажання студентів ІІІ курсу НАФ щодо внесення до навчального плану вивчення першої мови у 7 та 8 семестрах.

Доцент кафедри Карпюк В.А. висловила пропозицію щодо підготовки курсових робіт з методики навчання іноземної мови, відсутню в навчальному плані та підготовку курсової роботи з мови або літератури у 8 семестрі.

Професор кафедри Гаманюк В.А. висловила зауваження щодо непропорціонального співвідношення (1:2) у нормативній частині науково-
предметної підготовки магістрів мовознавчих і літературознавчих дисциплін.

Викладач Хорошилова Н.В. запропонувала кураторам академічних груп детально ознайомити студентів із освітніми компонентами ОП і провести опитування в академічних групах щодо освітньої траєкторії студентів.

Інформацію щодо корективів, внесених до проектів ОП, взяти до відома.Розглянути пропозиції, висловлені стейкхолдером М. Кононенко, професором кафедри В.А. Гаманюк, доцентом кафедри В.А. Карпюк. Кураторам академічних груп до 28 березня 2021 р. детально ознайомити студентів із освітніми компонентами ОП і провести опитування щодо освітньої траєкторії студентів.

Жовтень 2024