Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

29 квітня 2024 року учасники міжнародного освітнього проєкту Ukraine Global Faculty мали можливість відвідати лекцію «Discovery of New Nanomaterials – Tiny Flakes that Define the Future of Technology», яку прочитав професор університету Дрекселя (Філадельфія, США), засновник та директор Інституту наноматеріалів Е. Дж. Дрекселя, доктор технічних наук Юрій Гогоці.

Спікер є одним з найбільш цитованих дослідників у світі у галузях хімії та матеріалознавства. Має H-index 209, є лауреатом цитування з фізики від Clarivate Analytics. Юрій Гогоці – редактор провідних наукових журналів, зокрема Carbon (Elsevier) та ACS Nano з 20-річним досвідом, автор статей у Science та Nature.

На лекції було висвітлено особливості нових матеріалів, зокрема двовимірних нанолистів, карбідів та нітридів перехідних матеріалів. Професор Ю. Гогоці розповів про використання наноматеріалів як структурних елементів нових комбінованих матеріалів та цілих пристроїв.

Слухачі дізналися про унікальні властивості найбільш гінкого сімейства наноматеріалів, яке може бути використане в численних передових технологіях, зокрема про можливості використання графену.

Лекцію, яку було прочитано англійською мовою, організатори онлайн-конференції забезпечили синхронним перекладом українською. Спікеру можна було поставити запитання в англомовному чаті. Сертифікат учасника користувачі сайту UGF зможуть згенерувати та завантажити протягом трьох днів після трансляції, а запис лекції вони зможуть переглянути на третій день після онлайн-зустрічі.

Анонси нових онлайн-подій на міжнародній освітній платформі будуть опубліковані на сайті та Facebook-сторінці КДПУ; всі новини Ukraine Global Faculty читайте на Telegram-каналі та Фейсбуці проєкту.

Травень 2024