Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

5 квітня 2024 року на головній сцені Криворізького педагогічного запалала яскравими барвами «Студентська весна». В цьому році організатори концерту, студентський клуб разом зі студентською радою, поринули у цікавий світ мультиплікації, перетворивши на цілий спектакль улюблений мультфільм мільйонів «Думками навиворіт».

Через яскраву призму емоцій, студенти усіх факультетів продемонстрували актуальні особливості їх життя, свої думки навиворіт, щирі емоції навстіж та непересічні таланти усім присутнім в залі.

Запальні танці, чуттєві пісні, номери оригінальних жанрів, виразне читання, циркове мистецтво, театр мод – не залишили байдужими глядачів цього весняного студентського дійства.

Важливо, що думками і діями з нашим студентством завжди керівництво Криворізького педагогічного. З життєствердним словом до студентів звернувся ректор університету, доктор філософських наук, професор Ярослав Шрамко.

Завжди відчутна підтримка та сприяння у проведенні таких заходів і Первинної профспілкової організації КДПУ, від імені якої подякувала студентам її голова кандидат педагогічних наук, доцент Наталя Хараджян.

Варто зазначити, що, починаючи з 2014 року, всі гала-концерти «Студентської весни» мають благодійну мету.

Кошти, зібрані студентською радою з продажу білетів та благодійних внесків, будуть передані на допомогу ЗСУ у рамках міського марафону «Єднаймося заради Перемоги КР 2.0».

Щиро вдячні Збройним силам України за можливість нашим студентам розвивати свої таланти та навчатися у найкращому університеті вільного, українського міста.

Разом до Перемоги! Слава Україні!

Більше фото в галереї

Травень 2024