12 жовтня 2024 року відбулася настановча конференція з виробничої логопедичної практики в спеціальних закладах загальної середньої освіти.
Під час конференції здобувачі освіти отримали важливу інформацію про:
- Особливості проходження практики
- Основні завдання та обов'язки практикантів
- Необхідні компетентності, які потрібно набути
- Вимоги до оформлення документації
- Терміни проходження практики
Учасники мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді від організаторів практики.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 164
8 квітня 2024 року було проведено настановну конференцію з навчальної практики в групах раннього віку для студентів спеціальності
012 Дошкільна освіта гр.. ДВП(ДВ)-22.
Через те, що групи раннього віку у м. Кривий Ріг працюють дистанційно, навчальна практика також буде проходити у дистанційному
режимі з 08.04.2024 р. по 21.04.2023 р. Керівники практики: ас.Бойко С.П., ас.Приступа Я.В., доц..Іншакова І.Є.
Базами практики є КЗДО № 303, 102, 186, 62, 230, 243, 257, 203, 241, 15, 79, 147, 202, 261, 39 КМР.
На першому етапі студенти ознайомлюються з базою педагогічної практики; складають індивідуальний план роботи на період педагогічної практики. Директор ЗДО проводить інструктаж, знайомить з працівниками, розповідає про особливості роботи в групах раннього віку, про розподіл обов’язків між вихователем і помічником вихователя щодо організації життєдіяльності дітей. Студенти ознайомлюються з плануванням освітньої роботи в групах та веденням документації вихователем, зі специфікою
освітнього процесу закладу дошкільної освіти у групах дітей зазначеного віку; із засобами, методами й прийомами, що використовує вихователь в освітньому процесі. (У форматі онлайн проводяться конференції через ZOOM).
На другому етапі протягом практики (10 робочих днів) студенти спостерігають у форматі онлайн студенти у на сторінках закладів освіти,
соціальній мережі Facebook знаходять відео, яке відображає фрагменти організації процесів життєдіяльності дітей (ранковий прийом, проведення ігор (дидактичних, рухливих), спостереження, підготовка до сну тощо), які
представлені вихователями, й аналізують у щоденниках спостережень.
Третій етап – передбачає оформлення студентами звітної документації та підготовку до її захисту на звітній конференції в КДПУ (У режимі онлайн у формі конференції через ZOOM).
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 403
09 вересня 2022 року на факультеті дошкільної і технологічної освіти були проведені настановчі конфереції з виробничої педагоічної практики для магістрів 2 року навчання.
Магістри спеціальності 012 Дошкільна освіта проходять виробничу педагогічну практику у закладах дошкільної освіти та психокорекційну (з додатковою спеціальністю 053 Психологія). Керівником практики Бадіцою М.В. на конфереції оголошено мету та завдання практики, терміни її проходження, перелік звітної документації тощо. Завідувачем кафедрою дошкільної освіти Ковшар О.В. було зазначено, що виробнича педагогіка практика у закладах дошкільної освіти є важливим засобом професійної підготовки майбутніх магйстрів дошкільної освіти, вихователів дітей раннього та дошкільного віку. Також магістрантів ознайомили з наказом про направлення їх на практику та безпосередньо представили керівників і методистів.
Особлива увага на конференції була приділена обговоренню техніки безпеки практикантів під час проходження виробничої педагогіної практики у закладах освіти.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 278
Студенти спеціальності 016 Спеціальна освіта за спеціалізацією «Логопедія» під час проходження практики проводили консультації для батьків «Кінезіологічні вправи»; проводили виховні заходи, спостерігали за роботою логопеда в освітньому закладів взагалі та за роботою з нейрогімнастики зокрема; проводили вправи на розвиток взаємодії півкуль головного мозку; фронтальні логопедичні заняття; здіснювали логопедичний масаж за методикою Крупенчук О.І для батьків.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 315
В період з 02.02.2022 до 24.02.2022 студенти факультету дошкільної і технологічної освіти групи ДВП(Х)-18 проходили виробничу педагогічну практику в закладах дошкільної освіти нашого міста. У дошкільних установах були створені всі умови для належного проходження практики. Студенти четвертого курсу навчилися:
1) Аналізувати особливості роботи закладів дошкільної освіти; діяльність педагогічних працівників;
2) організовувати освітній процес у групах дошкільних закладів;
3) проявляти творчість, та підходити нетрадиційно до виконання завдань.
На жаль, у зв’язку з початком воєнних дій на території України виробнича педагогічна практика була переведена у дистанційну форму, проте, наші студенти все ж змогли отримати безцінний досвід та натхнення працювати далі в педагогічному напрямку.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 292