Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Рівень вищої освіти: перший (бакалаврський) рівень

Ступінь вищої освіти: бакалавр

Галузь знань: 23 Соціальна робота

Спеціальність: 231 Соціальна робота

Освітня програма: Соціальна робота

Форма навчання: денна/заочна 3 курс

Рекомендований перелік тем курсових робіт з теорії та технології соціально-педагогічної роботи на 2024-2025 н.р.

Шимко І. М.

1. Соціально-педагогічна реабілітація постраждалих від конфлікту: український підхід і міжнародний досвід.

2. Розвиток соціально-педагогічних стратегій для підтримки дітей з особливими освітніми потребами в Україні.

3. Соціально-педагогічна підтримка сімей у кризових ситуаціях: український контекст і міжнародні практики.

4. Використання арт-терапії в соціально-педагогічній практиці: досвід України та міжнародні тренди.

5. Соціально-педагогічні технології для профілактики соціальної ізоляції молоді в Україні.

Василюк Т. Г.

1. Технології соціальної реабілітації ветеранів війни в Україні.

2. Інтеграція осіб з інвалідністю в освітнє середовище закладу вищої освіти.

3. Організація тренінгів як технології соціальної реабілітації осіб з інвалідністю.

4. Технології реалізації державних програм з підтримки молоді в Україні.

5. Організація профорієнтаційної роботи в ліцеях.

Размолодчикова І. В.

1. Соціально-педагогічна робота з розвитку життєстійкості/стресостійкості у дітей в закладах освіти.

2. Тренінг як форма роботи соціального педагога.

3. Профілактика бездоглядності, жорстокості та насильства над дітьми як напрям роботи фахівця соціономічної сфери.

4. Соціально-педагогічна діяльність з профілактики булінгу, насильства, стигматизації дискримінації, жорстокості.

5. Розвиток навичок конструктивного вирішення конфліктів у роботі фахівця соціономічної сфери.

Лисоконь І. О.

1. Технології вирішення конфліктів в умовах освітнього середовища вишу.

2. Реалізація муніципальної програми соціально-економічного розвитку «Я-ветеран» у м. Кривий Ріг.

3. Технології соціально-педагогічної роботи із вуличними субкультурами.

4. Організація інклюзивного простору для студентів закладу вищої освіти.

5. Технології соціальної роботи з особами, які надають послуги комерційного сексу.

Каритка В. В.

1. Технологія соціально-педагогічної роботи з дітьми внутрішньо переміщених осіб в умовах воєнного стану.

2. Волонтерська діяльність молоді: соціальні технології реалізації в умовах війни.

3. Підприємницька діяльність в умовах війни: технології соціальної відповідальності бізнесу.

4. Соціальні технології формування екологічної культури дітей та молоді.

5. Шляхи попередження професійного вигорання фахівців із соціальної роботи в умовах кризи, спричиненої війною.

Жовтень 2024