Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Посвята в студенти – це традиційна щорічна подія для тих, хто обрав ОП "Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами" в Криворізькому педагогічному університеті. Приурочена ця подія до Дня соціолога України - 1 жовтня. Посвята є своєрідним ритуалом для першокурсників- соціомедійників та символізує їхнє приєднання до студентської громади університету та дає розуміння важливості соціологічного знання в контексті нових реалій.

посвята 1  посвята 2

Студенти четвертого курсу СМК підготували жартівливі завдання для першокурсників: дистанційне знайомство з викладачами університету, альтернативні визначення відомих соціологічних понять, скоромовки, створення логотипу і слогану групи, посвята в куратори. З усіма завданнями першокурсники впоралися на відмінно!

посвята 3 посвята 4

Спілкування у приємному колі викладачів, креативні конкурси від студентів старших курсів дозволяють отримати позитивний досвід у студентському житті, навчитися не лише академічним, а й соціальним навичкам в складних умовах сьогодення.

посвята 5  посвята 6  посвята 7

Вже традиційно студенти-першокурсники урочисто склали клятву соціожурналіста та отримали разом із старшими товаришами символічні подарунки, які надихають їх на нові досягнення та успіхи у навчанні.

посвята 8 посвята 9

Ми, викладачі кафедри, віримо, що нові ідеї майбутніх соціомедійників, енергія, активність та цілеспрямованість допоможуть кожному стати професіоналами, здатними змінювати світ на краще!

посвята 10 посвята 11

Дякуємо Захисникам України за можливість здійснити мрії молоді!

Жовтень 2024