На період карантину (з 12.03 по 03.04.2020)
викладання навчальних дисциплін відбувається дистанційно. Вивчення переважної частини курсів у цей період здійснюється за допомогою застосування СУЕНК КДПУ, де зареєстровано й наповнено навчальним контентом дисципліни кафедри для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.
Консультування студентів забезпечується через платформу МООDLE, соціальні мережі, у вигляді усного телефонного діалогу.
«Історія України» (УІФ-19), «Історіографія історії України» (ІГ-ІП-ІМ-19) , «Історична географія України» (ІГ-ІП-ІМ-18) -розроблено та розробляється комплекс завдань для самостійного опрацювання, розміщено матеріали по тематиці лекцій з відповідних курсів на платформі Moodle.
«Історія України» (ІГ-ІП-ІМ-19) - розробляється комплекс завдань для самостійного опрацювання, зокрема конспектування монографій, які будуть розміщені в курсі на платформі Moodle.
«Історія України» (ІГ-ІП-16), «Історія України» (ІГ-ІП-ІМ-18), «Молодіжні рухи в Україні ХІХ-ХХ ст» (ІГ-ІП-16), «Етнічна історія» (ІГ-м-ІП-м-15) - розроблено та розробляється комплекс завдань для самостійного опрацювання, рекомендації з їх виконання, розміщено матеріали по тематиці лекцій з відповідних курсів на платформі Moodle. Також передбачено відезаписи окремих фрагментів лекцій з курсу «Етнічна історія», «Молодіжні рухи ХІХ-ХХ ст. в Україні», «Основи наукових досліджень з історії» (засіб: youtube, он-лайн трансляція).
«Історія української культури»(УІФ-19), «Теорія і методика навчання історії в школі» (ІГ-ІП-ІМ-17), «Теорія і методика викладання правознавства» (ІГ-ІП-16), «Технології розвитку навчальних компетентностей з історії у профільній школі» (ІГ-ІП-м-15) - розроблено та розробляється комплекс завдань для самостійного опрацювання з відповідних курсів на платформі Moodle.
«Конституційне право»(ІП-19), «Виборче право» (ІП-м-15) - завдання студентам роздані, планується розміщення матеріалів в СУЕНК. Планується використати фейсбук для консультування студентів
«Актуальні проблеми української історії та культури» ((Д-19, ОМ-19, ПП-19, СП-19, ПНП-19, ПНА-19, ПНІ-19, СМК-19, УФР-19, УПФ-19, УАФ-19, ФМ-19, ФІ-19, МІ-19, І-19, ІНМ-19, МХК-19, ХХК-19) - у системі Moodle розробляються тести до тем семінарських занять. Також студенти мають можливість писати есе та проходити онлайн-курс «Новітня історія України: від Другої світової війни до Сучасності» на сайті Prometheus.
«Зарубіжна історіографія історії України» (ІГ-ІП-м-15) - У системі Moodle розробляються відповідна сторінка курсу. Студентам буде надана можливість працювати з роботами істориків діаспори та зарубіжних істориків. Студенти мають написати короткий конспект та відповісти на поставлені питання.
«Історичне краєзнавство» (ІГ-ІП-ІМ-19) розроблено та розробляється комплекс завдань для самостійного опрацювання, розміщено матеріали по тематиці лекцій з відповідних курсів на платформі Moodle.
Проводяться консультації в СУЕНК з написання курсових робіт з історії