Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Анкетування студентів МІмШановні здобувачі освіти, просимо Вас долучитися до обговорення особливостей освітньої програми за спеціальністю 014 Середня освіта (математика).

Пропоновані  Google Форми міститять відкриті питання або запропоновані варіанти відповідей. Просимо Вас дати відверті відповіді на запитання анкети, що дозволять отримати необхідну інформацію задля підвищення якості освітнього процесу. Надайте відповіді на запитання. Після завершення анкетування натисніть «відправити». Дякуємо за співпрацю!

Анкетування студентів

Анкетування на тему "Якість надання освітніх послуг" студентів І-ІV курсів за бакалаврським рівнем вищої освіти за освітньою програмою 014 Середня освіта (математика) (Освітня програма, рівень бакалаврський)

Анкетування на тему «Якість самостійної роботи студентів» студентів КДПУ, які вивчають математичні дисципліни

Опитування першокурсників фізико-математичного факультету КДПУ з питання адаптації до навчання в університеті

Анкетування випускників

Анкетування випускників-бакалаврів на тему "Якість освітніх програм"  (освітньо-професійна програма 014 Середня освіта (математика))

Анкетування випускників-магістрів на тему "Якість освітніх програм"  (освітньо-професійна програма 014 Середня освіта (математика))

Результати проведених анкетувань станом на 22 вересня 2022 року:

1). Випускники (магістратури).

2). Навчальний процес очима студентів (магістратури).

3). Результати моніторингу якості освіти на рівні Університету.