Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

19 квітня 2024 р. викладачі кафедри перекладу та слов’янської філології: Варданян М.В., Захарова Н.О., Михальченко Т.В., Каневська О.Б., Федоряка Л.Д. – і студенти спеціальності 035 Філологія взяли участь у пленарному онлайн-засіданні ІІ Науково-практичної конференції і творчої лабораторії «День філолога на факультеті іноземних мов».

MyCollages.jpg

Під час заходу результати своїх розвідок із перекладознавства презентували: Ройко Дар’я (4 курс), яка досліджувала специфіку українського перекладу французьких запозичень (на матеріалі твору Ернеста Гемінґвея «Свято, яке завжди з тобою»,

MyCollages_1.jpgMyCollages_2.jpg

Сутула Данило (1 курс магістратури), який виступив із доповіддю на тему «Особливості відтворення епітетів і порівнянь в українському перекладі роману Стівена Кінга «Країна розваг»»,

MyCollages_3.jpgMyCollages_4.jpg

і Мунтян Марія (3 курс), яка перенесла всіх присутніх у чарівний світ казки під час аналізу жанрово-тематичних особливостей українського перекладу повісті «Країна мумі-тролів: зима-чарівниця» Туве Янссон.

MyCollages_5.jpgMyCollages_6.jpg

Організатори та учасники заходу відзначили актуальність обраних тем наукових досліджень, цікавий виклад результатів наукових розвідок, глибоке знання теми дослідження, яскраві та змістові презентації, використані як візуальна опора під час доповіді.

Детальніше виступи учасників можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/file/d/1jdrmXklwIlY8bztpxC8fUCLd1kAou8U-/view?usp=sharing

Травень 2024