Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

прак 1

Завершилася виробнича педагогічна практика НАФ-17. 22 березня 2021 року на звітній конференції в режимі Zoom-конференції підводилися підсумки педагогічної виробничої практики, яку студенти-практиканти проходили у середніх освітніх закладах.

На звітній конференції були присутні керівники педагогічної практики – Гончар О.М. (кафедра англійської мови з методикою викладання), Мельнічук І.В. (кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання), Міщерякова Н.П. (кафедра російської філології і зарубіжної літератури), групові методисти та методисти з кафедри психології та педагогіки.

Методист з кафедри педагогіки Макаренко І.Є. похвалили роботу практикантів, наголосили на тому, що цього року тематика виховних заходів, які проводили під час практики студенти, була дуже різноманітною та цікавою. Гончар О.М. подякувала практикантам за не формальне ставлення до практики та оформлення звітної документації. Також методисти зауважували, що частково дистанційний режим виробничої практики не вплинув на якість роботи практикантів, документація також була здана вчасно. Робота практикантів в цілому була оцінена позитивно.

прак 2    прак 3

Студенти представили фото-звіт у вигляді презентацій, з яким ви можете ознайомитися тут.

Окрім того практиканти виконали додаткове завдання та провели профорієнтаційні заходи для популяризації навчання у Криворізькому державному педагогічному університеті на факультеті іноземних мов. Для цих заходів була підготовлена спеціальна презентація, з якою ви також можете тут ознайомитися.

Липень 2024