Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

14 квітня 2022 року було визначено датою проведення чергових історико-краєзнавчих читань «Криворіжжя: погляд у минуле…», про що було анонсовано на початку, іще мирного, лютого. Та кілька тижнів потому для всіх українців почався відлік іншої реальності, емоційне сприйняття якої, втім, як і переживання та адаптація, відбувалося по-різному.

Слідуючи постійним закликам «Не піддаватися паніці!» і, по можливості, не залишати свою сферу діяльності – оргкомітетом здійснювалась підготовча робота до проведення VІІІ-х читань. Воєнні реалії давалися взнаки: хтось із авторів поєднував написання статті разом з волонтерською активністю, комусь довелось полишити роботу над матеріалами  незавершеною через евакуацію, а дехто, не маючи сили подолати стрес, так і не розпочав роботу над публікацією за вже визначеною темою.

Всупереч всьому, по факту, маємо зареєстрованих учасників та надісланих матеріалів як і в попередні мирні роки, але можливості їх презентації і, відповідно, повноцінної дискусії – сильно обмежені. Оргкомітетом VІІІ-х історико-краєзнавчих читань «Криворіжжя: погляд у минуле…» (кафедра історії та музей історії навчального закладу) було прийняте рішення по упорядкуванню збірника, презентація якого ближчого місяця і стане приводом  для спілкування авторів матеріалів, що увійдуть до нього.

З вірою в Перемогу! Слава Захисникам України!

Жовтень 2024