Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Аспірант кафедри соціології та масових комунікацій Олексій Бондар взяв участь у XXII Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, яка проходила 15 березня у дистанційному форматі у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна.

З вітальними словами до учасників Конференції звернулися ВікторіяБєляєва, голова Студентського наукового товариства соціологічного факультету ХНУ імені В.Н.КАразіна; Олена Мурадян, деканка соціологічного факультету, кандидатка соціологічних наук, доцента; Віль Бакіров, доктор соціологічних наук, академік, президент Соціологічної асоціації України; Людмила Сокурянська, докторка соціологічних наук, професорка, віце президентка Соціологічної асоціації України.

Цікаві доповіді, в яких презентувалися соціологічні дослідження українські студенти, аспіранти і докторанти, стосувалися різнопланових проблем сучасного українського суспільства, яке вже 10 років знаходиться у стані російсько-української війни. Тематика виступів, зокрема стосувалася інформаційних сервісів під час війни, проблем конфіденційності персональних даних у новітніх медіа, довіри як фундаментального аспекту ефективних комунікацій всередині української держави, гендерної нерівності в електронному спорті, залучення студентів до академічної мобільності, соціології дозвілля в умовах війни, трансформації українських свят, тощо.

Олексій Бондар презентував результати свого дисертаційного дослідження на тему: «Інвайронментальна свідомість як предмет інвайронментальної соціології: світовий досвід», у обговоренні якої взяли активну участь учасники конференції.

Вітаємо Олексія Бондаря з успішним виступом і зичимо подальших наукових досягнень!

Липень 2024