Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

28.03.2024 Викладачі2 семінарВикладачі кафедри математики та методики її навчання Д.Є.Бобилєв, І.В.Лов'янова, Т.Г. Крамаренко, К.В. Польгун, С.Г.Шиперко взяли участь у засіданні наукового семінару ГО Дидактика математики. Семінар відбувся в четвер, 28 березня 2024 року о 17:00 (за київським часом).. Доповідач - Скворцова Світлана Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, завідувач кафедри математики і методики її навчання ПНПУ імені К.Д.Ушинського. Тема доповіді: "Як навчати математики в 5 класі враховуючи досвід математичної діяльності, набутий в початковій школі - методичні секрети з досвіду роботи".
Викладачі відмітили актуальність доповіді в забезпеченні наступності навчання математики".

28.03.2024 Викладачі 1 семінар

28.03.2024 Викладачі 3 семінар