Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

СПСР воркшоп для молоді КР 202426 жовтня 2024 року в офлайн форматі відбувся воркшоп «Впровадження Стратегії ЄС: шлях до реформ молодіжної політики в Кривому Розі». До участі у воркшопі від університету брав участь Ілля Лисоконь, старший викладач кафедри, помічник ректора з перспективного розвитку.

Під час вокршопу відбулася презентація програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у Дніпропетровській області, яка реалізується ГО "Заходи" за підтримки Криворізької міської ради та фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW. Також було обговорено засади державної молодіжної політики в контексті євроінтеграції із директором департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Владиславом Яцуком. Окремо було включення з представницею управління молодіжної політики Адміністрації міста Люблін Jagoda Włoch (Ягода Влох) для ознайомлення зі Стратегією Євросоюзу щодо молоді. Кращий досвід молодіжних стратегій міст України презентувала Катерина Політицька - менеджерка Офісу «Львів – молодіжна столиця Європи 2025». На завершення заходу відбувся тренінг з формування крос-функціональної команди в Кривому Розі задля реалізації державної молодіжної політики України та стандартів молодіжної політики Євросоюзу.

Дякуємо організатором за цікавий захід для розвитку молоді міста.

Жовтень 2024