6 грудня, в рамках відзначення Дня Збройних сил України куратор 1 курсу Приступа Я.В. провела захід, який розпочалася хвилиною мовчання в пам’ять про всіх героїв, які віддали свої життя за свободу і незалежність нашої Держави.
Під час зустрічі студенти дізналися про історію створення Збройних сил України, їхню роль у захисті суверенітету країни, а також про сучасні виклики, які постають перед українськими воїнами. Особливу увагу приділили героїчним подіям, що стали символом мужності й незламності українського народу.
Також студенти активно брали участь у дискусії на тему патріотизму та долучилися до ініціативи "Книга захиснику", ініційованою Радою молодих вчених при МОН України
|
||
Це був важливий момент, коли кожен відчув свою причетність до великої справи — підтримки тих, хто щодня стоїть на захисті нашого миру.
Щиро дякуємо всім учасникам заходу за небайдужість, а нашим Збройним силам — за їхню відвагу й самопожертву.
Слава Україні!
- Автор: Кафедра зоології та методики навчання біології
- Перегляди: 114
Сьогодні провели надзвичайно важливий та натхненний захід до Дня Гідності та Свободи разом із нашими студентами. Це була чудова нагода згадати ключові події історії України, які стали символами боротьби за права, свободу та незалежність.
Провели інтерактивну лекцію про події Помаранчевої революції та Революції Гідності.
Обговорили, чому цінності свободи, рівності та гідності залишаються актуальними для нашого суспільства. Створили спільну "Карту Гідності" – символічний колаж, на якому кожен залишив свої думки про те, чому гідність важлива для нас.
Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
Цитати студентів:
"Гідність – це про нашу силу бути чесними із собою та з іншими."
"Свобода – це не просто слово, це основа нашого життя."
Ми впевнені, що такі заходи не лише надихають, а й допомагають кожному з нас усвідомити свою роль у творенні майбутнього України.
Дякуємо всім, хто долучився! Разом ми будуємо країну, гідну наших мрій.
- Автор: Кафедра зоології та методики навчання біології
- Перегляди: 216
19.11.24 на кафедрі біології та екології відбувся передзахист кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання спеціальності Середня освіта (Біологія та здоровя людини). Студенти презентували результати досліджень в різних царинах своєї майбутньої кваліфікації. Засідання відбулося в доброзичливій, але вимогливій атмосфері. Студенти отримали грунтовні рекомендації, які сприятимуть успішному захисту.
- Автор: Кафедра зоології та методики навчання біології
- Перегляди: 195
18.11.24 на кафедрі біології та екології відбувся передзахист кваліфікаційних робіт магістрів заочної форми навчання спеціальності Середня освіта (Біологія та здоровя людини). Студенти презентували результати досліджень в різних царинах своєї майбутньої кваліфікації. Засідання відбулося в доброзичливій, але вимогливій атмосфері. Студенти отримали грунтовні рекомендації, які сприятимуть успішному захисту.
- Автор: Кафедра зоології та методики навчання біології
- Перегляди: 301
Передзахист магістерських робіт відбудеться:
понеділок 18.11.2024р. о 16.30 (заочна форма);
вівторок 19.11.2024р. о 14.10 (денна форма).
Формат проведення - дистанційний.
Покликання на зустріч буде надано керівником магістерської роботи.
- Автор: Кафедра зоології та методики навчання біології
- Перегляди: 337
Навчання, це щоденна кропітка робота, яка спрямована на вдосконалення, поглиблення та систематизацію знань. Незважаючи на форму занять: дистанційну чи очну, здобувачі груп БП-24 та БХ-24 на лабораторних заняттях з дисципліни "Ботаніка та мікологія" (викл. Ахматова Н. О., асистент кафедри) мають можливість не тільки теоретично працювати з новим навчальним матеріалом, а й практично в домшніх умовах провести міні-дослідження.
Під час вивчення теми: "Верхівкові меристеми. Конус наростання кореня пшениці" здобувачі ознайомитись з особливостями будови коренів рослини. Розглянути та вивчили види й функції твірних тканин. Дослідити будову кореня проростку пшениці, конус наростання.
В ході роботи з теми: "Провідні тканини. Прокольний та повздовжній зріз пучка. Типи пучків. Елементи ксилеми і флоему" вивчили будову трахеальних елементів – судин, трахеїд. Під час домашного експерименту "Рух рідини", спостерігали за тим, як відбувається рух рідини в рослині. Свої дослідження та спостереження демонстрували під час он-лайн зустрічі на лабораторному занятті.
- Автор: Кафедра зоології та методики навчання біології
- Перегляди: 311
І формаційну зустріч з гарантом ОП "Екологія" було організовано Євтушенко Е. О., На онлайн зустрічі із гарантам було здійснено ознайомлення студентів зі змістом освітньої програми, її особливостями, з нормативно-правовою базою університету, системою забезпечення якості надання освітніх послуг та для більш активного залучення студентів до процесу вдосконалення й оптимізації освітньої програми.
В рамках зустрічі, здобувачі ОП "Екологія" мали можливість поставити запитання, які стосувались навчання та отримали необхідну інформацію щодо організації освітнього процесу.
- Автор: Кафедра зоології та методики навчання біології
- Перегляди: 234
Перший день осінніх канікул для здобувачів освіти Криворізької гімназії 27 пройшов змістовно й пізнавально у стінах КДПУ на природничому факультеті. Під час профорієнтаційної зустрічі: «Початок професійного самовизначення». Викладач кафедри біологі та екології Іванні О.П. провела цікаву екскурсію в університетському музеї: «Птахи Криворіжжя», «Тварини нашого краю», «Екзотичні тварини», «Тварини моря» тощо.
Також здобувачі мали можливість працювати з сучасними мікроскопами під керівництвом Ахматовій Н.О. Учні спостерігати явище плазмолізу та деплазмолізу, за продихами в листках традисканції. Розглянули запасаючі речовини рослин - крохмальні зерна, з'ясували що якісна реакція на крохмаль - це взаємодія з розчином йоду. На останок, здобувачі долучились до майстер-класу: «Антистрес».
Радо зустріла кафедрі хімії і безпеки життєдіяльності учнів, аби продемонструвати та розглянули способи добування кисню, спостерігати за властивостями кисню, а також провели реакцію розкладу на прикладі реакції добування кисню в лабораторних умовах, навчились розпізнавати кисень й збирати його методом витіснення повітря.
Щиро дякуємо вчителям Овчарук Ю. В. та Хорольській О. О. Криворізької гімназії 27 за ініціативу й залучення здобувачів до спільних профорієнтаційних зустрічей. Сподіваємось на подальшу співпрацю!
- Автор: Кафедра зоології та методики навчання біології
- Перегляди: 241
З метою налагодження плідного взаємозв’язку між здобувачами вищої освіти та розробниками освітніх програм 18 жовтня була організована інформаційна онлайн-зустріч на платформі ZOOM.
Гарант освітньо-професійна програма «Біологія та здоров'я людини. Психологія» підготовки фахівців другого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ганна Рашевська канд. біол. наук, ст. викл. кафедри біології та екології ознайомила з здобувачів вищої освіти з основними положеннями ОПП, нормативно-правовою базою.
- Автор: Кафедра зоології та методики навчання біології
- Перегляди: 279
На черговому занятті з фізіології рослин вивчалася будова та рухи продихів. Студенти груп БП-21 та БХ-21 під керівництвом доцента кафедри біології та екології Альохіної Т.М. і асистента Ахматової Н.О. готували й досліджували гідроактивну реакцію продихів.
Також ознайомитись з методами якісного визначення вуглеводів, білків і жирів. Навчились здійснювати оцінку вміст цих речовин у різних рослинних об’єктах. Опанували принци роботи фотоколориметра. Здійснили кількісне визначення білку у продуктах рослинного походження.
Очні лабораторні заняття формують в здобувачів практичні навички лабораторного дослідження. Дуже важливо, аби кожен самостійно мав можливість здійснити експериментальну частину лабораторної роботи.
- Автор: Кафедра зоології та методики навчання біології
- Перегляди: 256