Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Хорошилова Н.В.

1. Розвиток навичок діалогічного мовлення в учнів середніх класів на уроці з німецької мовиз використанням навчальних фільмів.

2. Використання німецьких приказок і прислів’їв у формуванні навичок монологічного мовлення.

3. Формування навичок країнознавчої компетентності на уроках з німецької мови в учнів 10-11 класів.

4. Використання дидактичних ігор на уроках з німецької мови у формуванні мовленнєвої компетентності.

5. Використання наочного матеріалу на уроках з німецької мови для учнів 5 класів.

6. Формування граматичної компетенції в учнів на уроках німецької мови.

7. Використання фразеологізмів для формування іншомовної лексичної компетенції на уроках німецької мови.

Коваленко О.О.

1. Формування лексичної компетенції учнів з теми «Природа. Погода. Подорож» на уроках німецької мови

2. Формування лексичної компетенції учнів за допомогою комунікативних та некомунікативних вправ на уроках німецької мови

3. Можливості семантизації у формуванні лексичної компетенції учнів на уроках німецької мови

4. Формування активного та пасивного словникового запасу учнів шляхом оволодіння різними способами словотворення

5. Формування комунікативної компетенції учнів середніх класів засобами інтерактивного навчання.

6. Розвиток мовленнєвих навичок учнів на уроці німецької мови засобами ігрових форм роботи на середньому етапі навчання у школі

Лопатич Р.В.

1. Використання мультимедійних засобів навчання під час вивчення німецької мови

2. Використання сучасних комп’ютерних технологій під час дистанційного вивчення німецької мови

3. Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках німецької мови.

4. Реалізація лінгвокраїнознавчого підходу під час навчання німецької мови.

5. Розвиток навичок креативного мислення на уроках німецької мови під час формування писемного мовлення школярів старших класів.

Липень 2024