20 грудня 2024 року відбулося засідання учасників проблемної групи "Актуальні проблеми дошкільної лінгводидактики" (наукові керівники доцент Іншаков А.Є., доцент Іншакова І.Є.).
У ході заходу здобувачі освіти денної та заочної форми представили результати власних досліджень, зокрема Суровєшкіна Ю. доповіла з теми "Взаємодія ЗДО і сім'ї з мовленнєвого розвитку дошкільників", Ушакова С. "Рідна мова як засіб розумового розвитку і виховання дітей дошкільного віку".
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 241
Науковий гурток "Формування соціально-комунікативної компетентності у дітей з особливими освітніми потребами" в поточному звітному періоді проводив дослідження ефективності інноваційних корекційно-розвивальних технологій у роботі з дітьми з поширеними типами мовленнєвих та комунікативних змін, результатом якого стало напрацювання методичних рекомендацій та діагностичного інструментарію для виявлення, особливостей соціальної взаємодії у вихованців.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 244
Наукова робота студентів. Засідання наукового гуртка Актуальні проблеми дошкільної і початкової ланок освіти в наступності.Керівник- доктор педагогічних наук, професор Ковшар О.В.
На засіданні наукового гуртка студенти - магістранти звітували про підсумки своїх досліджень. Цікавими та ґрунтовими були виступи студентів Перець Тетяни( Формування інтелектуальної готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі засобом ТРВЗ), Мамчич Ольга ( Емоційно-ціннісний розвиток дітей передшкільного віку засобом творчої гри), Кочева Наталія ( Формування національно-мовленнєвої компетентності в дітей старшого дошкільного віку)
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 170
11 грудня на засіданні проблемної групи «Психолого-педагогічний розвиток дітей дошкільного віку» (науковий керівник доц. К.Суятинова) відбувся захист курсових робіт студентів денної форми навчання гр..ДВП-21, ДВП(ДВ)-22.
Студенти представили роботи на актуальні проблеми: «Розвиток цифрової компетентності у старших дошкільників на заняттях з мовленнєвого розвитку» (Погрібна В.), «Діагностика особистості дитини за допомогою проективних методик» (Шупік С.), «Розвиток звʼязного мовлення дітей передшкільного віку в процесі театралізованої діяльності» (Татімова А.), «Психолого-пелагогічний супровід дітей з проявами тривожності» (Уманська А.)
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 169
2023-2024 н.р. | |
Затвердження |
Витяг №4 |
Плани роботи
|
|
Звіти 1 семестр | |
2024-2025 н.р. | |
Затвердження | |
Плани роботи | |
Звіти 1 семестр |
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 700
14 листопада 2024 року в ході підготовки до передзахисту кваліфікаційних робіт члени проблемної групи «Психолого-педагогічний розвиток дітей дошкільного віку» з науковим керівником доц. К.Суятиновою обговорювали питання академічної доброчесності, оформлення використаних джерел, підготовка слайдів для презентації.
Робота проблемної групи зі студентами на тему «Психолого-педагогічний розвиток дітей дошкільного віку» є важливим етапом підготовки майбутніх фахівців у галузі дошкільної освіти. Вона сприяє не тільки засвоєнню теоретичних знань, але й розвитку практичних навичок, формуванню професійної компетентності та наукової культури студентів
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 163
ЗВІТ ПРО СТУДЕНТСЬКУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
кафедри дошкільної і спеціальної освіти за 2023 -2024 навчальний рік
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 513
У жовтні студенти групи СО-20 спеціальності 016 Спеціальна освіта в процесі вивчення ОК " Психолого-педагогічний супровід учасників інклюзивного освітнього процесу" разом з викладачем к.пед.н., доц. Суятиновою К.Є. взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі «Особливості організації дистанційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
Учасники семінару-практикуму отримали сертифікати на 15 год.
- Автор: Кафедра дошкільної освіти
- Перегляди: 642