Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

26 березня 2024 року у затишному залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв КДПУ пройшов Благодійний концерт вокальної і фортепіанної музики «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!». Це – спільний творчий проєкт, що реалізувався силами викладачів та студентів двох провідних музичних закладів освіти нашого міста – Криворізького обласного фахового музичного коледжу Дніпропетровської обласної ради та Музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету. Молоді та досвідчені музиканти подарували нам трохи світла та життєдайної енергії у межах спільного благодійного проєкту. Невелика зала наповнилась прихильниками вокального та фортепіанного мистецтва, гостями:

- ректор Криворізького державного педагогічного університету, доктор філософських наук, професор Ярослав Владиславович Шрамко;

- Заслужений працівник культури України, старший інспектор виконкому Криворізької міської ради Валентина Миколаївна Бєрлін;

- декан факультету мистецтв КДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Феліксівна Ейвас.

У концерті прозвучали твори А. Кальдара, А. Вівальді, К. Глюка, В. Моцарта, Ф. Ліста, ДЖ. Верді, В. ді Чіара, С. Гулака-Артемовського, К. Стеценка, М. Лисенка, Б. Фільц у виконанні студентів:

- студії академічного співу Криворізького державного педагогічного університету : Д. Авдєєва (бас-баритон), Д. Пархоменко (сопрано), С. Крикуна (бас), Д. Пасевич (меццо-сопрано);

- Криворізького обласного фахового музичного коледжу спеціалізацій - «Академічний спів», «Хорове диригування» та «Фортепіано»: М. Тітової (сопрано), О. Татценко (сопрано), М. Вовк (сопрано), Д. Шиханцової (сопрано) та Д. Міняйло (фортепіано).

Ведуча концерту, Ірина Лященко, влучним художнім словом допомагала слухачам зануритися в атмосферу часів композиторів і більш глибоко сприймати музичні номери.

Вона підкреслила:

«Наш затишний зал музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету настільки довго не зігрівала енергія співтворчості, співпереживання, яка утворюється лише у живому спілкуванні виконавця й слухача, що здається, це було в минулому житті…

Та сьогодні все склалося: і благородна мета музичного заходу, і шалена підтримка близьких людей, і палке бажання чудової вокально-фортепіанної команди-родини поділитися своїми напрацюваннями, своїми емоціями. Адже ми запрошені на зустріч із класичною вокальною та фортепіанною музикою, сторінками якої ми будемо подорожувати завдяки юним, але досвідченим виконавцям, яких об’єднала спільним проєктом доктор педагогічних наук, професор Овчаренко Наталія Анатоліївна

Хочеться щиро подякувати концертмейстерам: Кандидату мистецтвознавства, доценту Ользі Чеботаренко та Олені Подбуртній.

Особлива подяка керівнику проекту – доктору педагогічних наук, професору КДПУ, викладачу-методисту КЗ «КОФМК»ДОР» Наталії Овчаренко за чудовий, насичений концерт!

Ми дякуємо нашим Захисникам, які дарують нам можливість проводити такі творчі зустрічі з її Величністю - МУЗИКОЮ!

Зібрані кошти будуть передані Волонтерському центру КДПУ і спрямовані на потреби захисників України.

FB IMG 1711563796219FB IMG 1711563804059FB IMG 1711563812146FB IMG 1711564073001

FB IMG 1711563826466  FB IMG 1711563835787  FB IMG 1711563820138