Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет
27 квітня у спотривній залі головного корпусу КДПУ відбулась непересічна спортивна подія – конкурс "Веселі старти". Студенти старших курсів спеціальності Середня освіта (Фізична культура) – переважно групи ФК-20 – організували для студентів перших курсів спортивне свято. Для студентів групи ФК-20 це було гарною практикою з дисципліни "Рухливі ігри з методикою викладання", а для студентів першого та другого курсів – гарною розвагою та приводом познайомитись ближче один з одним, з старшими товаришами, викладачами тощо. Адже, як слушно зазначила ідейний натхненник цього заходу – викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання Макаренко Наталя Григорівна, через тривалий період дистанційного навчання студенти втрачають надзвичайно багато – величезну кількість емоцій зі спортивного студентського життя.
   
Але цього дня цю нестачу вдалось компенсувати, мабуть, із надлишком: майже півторагодинне змагання, що включало велику кількість естафет, конкурсів та вправ, повністю занурило у спортивний азарт не лише учасників, але і вболівальників та самих організаторів!
   
FS 003
   
Веселі старти вдались на славу. Майже весь викладацький склад кафедри фізичної культури та методики її викладання був присутній на цьому спортивному святі та допомагали студентам-організаторам як могли. Інколи доводилось суттєво дивуватись фантазії тих, хто придумував та організовував деякі конкурси – настіьки нестандартними (і досить таки складними) вони були!
   
   
І, як будь-яке спортивне змагання, спортивне свято "Веселі старти" закінчилосю, були пораховані бали, визначено команду-переможницю, якою стала ... Хоча це, зрештою, не так уже й важливо, бо насправді перемогла дружба!
22517
17 травня до стін Криворізького державного педагогічного університету завітав регіональний осередок "СД Платформа Кривий Ріг". У приміщенні шахового клубу університету було проведено захід як для студентів, так і для викладачів університету, одними з найактивніших учасників якого стали студенти природничого факультету. Учасники заходу мали змогу познайомитися з представниками та діяльністю осередку "СД Платформа Кривий Ріг".
   
   
Також під час зустрічі було пряме включення ГО "Прогресильні" - об’єднання освітян, громадських діячів та студентів, що прагнуть якісних змін в освіті, які розповіли про роботу викладацького складу та можливість залучення студентів до нових молодіжних ініціатив. Усі учасники зустрічі отримали масу позитивних вражень та приводів для міркувань та роздумів. Величезна подяка за участь як у організації зутрічі, так і у самій зустрічі, а також у висвітленні цього заходу Свєшніковій Анастасії (студентці групи ХІ-20).
   
22516
Студенти природничого факультету протягом 19-20 січня взяли участь у низці онлайн заходів присвячених Дню Соборності України.
Зокрема, студенти спеціальності Середня освіта (Хімія) та їх викладачі дуже буквально інтерпретували свято Соборності - і об'єднались усі (і викладачі і студенти 1-5 курсів) у одну святкову зустріч!
Не відстали й студенти інших спеціальностей, які зустрілись зі своїми кураторами та провели різнопланові онлайн заходи присвячені дню Соборності України (на фото - онлайн-зустріч групи БХ-21 зі своїм куратором Альохіною Т. М.). На жаль, через агресію одвічного ворога України зустрічі проводились лише онлайн, всупереч вимкненням електрики та зв'язку, але саме ці заходи показали єдність нашої молоді та її прагнення жити у вільній, незалежній та квітучій Україні! Разом до перемоги!  
   
   
   
21197

Ой у лузі

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! ОЙ У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА. Натхненне відео

19222

Педпрактика

 

Запрошуємо студентів-практикантів та методистів до участі у настановчій конференції з виробничої практики, яка відбудеться дистанційно 02.02.2022, початок о 14.00 в Zoom: https://us05web.zoom.us/j/89742728314?pwd=emdzYS9KN2pXYzM5TWluOHovWGlVZz09 

Інформація в Moodle.

18279

7На природничому факультеті Криворізького державного педагогічного університету в академічній групі ФК-21, студенти якої навчаються за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура), 23 листопада 2021 року пройшла кураторська година за темою «Видатні спортсмени сучасності». Запрошеним гостем був студент цієї ж групи Потапов Данило кандидат у майстри спорту України з джиу-джитсу, який повернувся з чемпіонату світу, що відбувся 01.11-05.11.2021 в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі, на якому змагалися спортсмени з 62 країн. В наполегливій боротьбі, завдяки високому рівню спортивної майстерності і морально-вольовим якостям Данило зайняв 4 місце. Потапов Данило на сьогодні входить в Топ-6 найкращих спортсменів світу з джиу-джитсу.

У своїй розповіді про спортивну кар’єру Потапов Данило повідомив, що почав займатися єдиноборствами з 4 років, а освоювати техніку боротьби джиу-джитсу з 6 років. У спортивну секцію його привів батько, який в минулому також займався єдиноборствами. Свою першу перемогу Данило здобув у 7 років, отримавши звання чемпіона міста у своїй віковій категорії. А свою першу серйозну травму, перелом руки, дістав на чемпіонаті Європи у Боснії Герцеговині у віці 12 років. За свої видатні спортивні здобутки Потапов Данило завдячує тренеру вищої категорії Красножону Анатолію Аркадійовичу – засновнику школи Джіу-джитсу «Татсу-До» у Кривому Розі.8

Після промови запрошеного гостя слухачі задавали питання. Чи було страшно виступати вперше в іншій країні – так, було відчуття страху і воно понині присутнє, коли усвідомлюєш величезну відповідальність, що на тебе покладена. Чи відчуваєш підтримку друзів, членів команди – так, завжди, а особливо після програшу у першому поєдинку на останніх змаганнях, саме товариші допомогли зібратися з духом, що сприяло моєму подальшому успішному виступу. Чи бажаєш ти, щоб твої діти займалися джу-джитсу – так, але якщо вони самі висловлять таке бажання. Чи набирався ти досвіду у своїх супротивників – так, звісно. Переглядав на YouTubeтехніку і тактику боротьби своїх можливих суперників. Який у тебе був найскладніший бій – на чемпіонаті світу в Італії, де я виконав норматив КМС. Чи складно поєднувати навчання і тренування – складно, але я відчуваю, що зможу це робити повноцінно для двох видів діяльності. Ви плануєте перейти на навчання за індивідуальним графіком – поки що не планую. Як часто у тебе бувають тренування і скільки часу вони займають – три рази на тиждень по 2 години. Чи є думки стати тренером – так, я хочу стати тренером. Навіть на сьогодні, коли трапляється, що тренер відсутній, я з задоволенням проводжу тренування спортсменів.

9 10 11

По завершенню зустрічі студенти-одногрупники висловили побажання зберігати спортивний дух, завзятість, працьовитість та прагнення домогтися бажаної мети.

1 2 3
4 5 6

 

17642

Відбулася вже традиційна подія, присвячена Всесвітньому дню оточуючого середовища, який відмічається 5 червня. В конкурсі приймають участь студенти ВНЗ та закладів професійно-технічної освіти. Відбір робіт та їх оцінювання експертною комісією, оголошення переможців проводиться в два етапи: перший – в навчальних закладах, другий – захист робіт (в цьому році проходить дистанційно).

Покликання на джерело інформації: krnews.ua (https://krnews.ua/news/76005)

Сюжет про подію на Першому міському.

15876

111Кафедра ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного університету планує проведення інформаційно-просвітницького заходу, присвяченого 35-роковинам Чорнобильської катастрофи, вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції
ЧОРНОБИЛЬ: КАТАСТРОФА, ПОДВИГ, ПАМ’ЯТЬ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ
14:00 21 квітня 2021 р.
Запрошуємо приєднатися до онлайн-конференції усіх бажаючих.
Покликання: https://us04web.zoom.us/j/5348049417?pwd=eHRCTGkzU3pQNnJOMXlZZ2pwVUt2UT09
Ідентифікатор конференції: 534 804 9417

15143

IMG 4947 IMG 4948IMG 4954

 

 

 

 

 

 

Студентська рада природничого факультету провела захід в дистанційному форматі на тему «Наша рідна мова». Показували свої презентації, зачитували вірші про мову та обговорювали різні відео.

Мова і нація — це невід'ємна органічна цілість. Ці два поняття цілком вкладаються одне в друге, одне друге визначають, одне без другого існувати не можуть. І це цілком зрозуміло: адже колективною одиницею мови є національна мова, та мова, що ми її визначаємо, як творчу силу нації.

14584

77 1 

Студенти групи БХ-19 та БХ-20ск (куратор В.В. Коцюруба) провели зустріч, присвячену 77-ій річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників. Надана інформація про важкий період історії міста, про наслідки окупації, топоніми на карті міста, пов’язані з тим часом, музейні експозиції та літературні видання що свідчать про ці події. Проведена паралель з нашим часом і вказано на важливість мирного життя, зміцнення нашої країни, уміння робити вірні висновки з тих уроків що надає нам історія.

14582
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31