ОП "Математика. Інформатика"
Зустріч зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня
Зустріч зі здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня
ОП "Інформатика. Програмування"
Зустріч зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня
Зустріч зі здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня
ОП "Фізика та астрономія. Математика", ОП "Фізика та астрономія. Інформатика"
Зустріч зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня
Зустріч зі здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня
- Автор: Фізико-математичний факультет
- Перегляди: 228
У березні серед здобувачів освіти фізико-математичного факультету було проведено опитування щодо інформованості здобувачів освіти. За результатами опитування на раді факультету було прийнято рішення провести інформаційну зустріч з представниками Психологічної служби та Молодіжного центру.
Першим виступив керівник психологічної служби, соціальний педагог, Васюк Любов Сергіїївна. Пані Любов повідомила, що психологічна служба складається з двох осіб: психолога та соціального педагога. До соціального педагога можуть звернутися студенти, що мають пільгові категорії. Звертатися здобувачі освіти до соціального педагога можуть щодня, з понеділка по п’ятницю, з 09.00 до 16.00 (аудиторія 318а). Кабінет психолога розташовано у 434 аудиторії. Психолог проводить консультації як для НПП, так і для здобувачів освіті. Формат консультації: онлайн/офлайн. За потреби можливе проведення консультації у телефонному режимі. На сайті університету розміщено форму для запису на консультації. Питання, з якими працює психолог: міжособистісне спілкування, конфлікти, низька самооцінка, тривожність, стресові ситуації тощо.
Наступним доповідачем був помічник ректора з перспективного розвитку, керівник Молодіжного центру, Лисоконь Ілля Олександрович. Ілля Олександрович повідомив, що Молодіжний центр має декілька напрямів роботи. Перший - це організація проєктної діяльності. Другий - соціальний: в університеті працює дитяча кімната, в яку студенти можуть привести своїх дітей на тимчасове перебування. Є також Сенсорна кімната та Кімната матері та дитини. Третій напрямок - це молодіжний: організація тренінгів та заходів для здобувачів освіти.
Студенти подякували за виступи представників структурних підрозділів. Після обговорення діяльності структурних підрозділів було обговорено поточні питання зі здобувачами освіти.
- Автор: Фізико-математичний факультет
- Перегляди: 450
Нагороду обласного конкурсу "Учитель року" привезла з Дніпра викладачка фізики 116 школи Оксана Сокотнюк, випускниця фізико-математичного факультету. Офлайн-урок криворожанки з дніпровськими учнями приніс їй друге місце конкурсу педагогічної майстерності.
Інтерв'ю з Оксаною Сокотнюк можна переглянути за покликанням: https://www.facebook.com/share/3KkeExTRu6Xq1i3P/
- Автор: Фізико-математичний факультет
- Перегляди: 362
Виховну годину до Дня рідної мови у групі І-22 проведено 21 лютого 2023 року. Обговорювали історію виникнення цього свята, особливості української мови та її схожіть с іншими мовами, важливість використання рідної мови у нашому житті. Читали вірші про українську мову поетів А. Малишка, П. Тичини, І. Багряного, М. Лотоцького, М. Рильського, Ю. Косинської, М. Сингаївського.
- Автор: Фізико-математичний факультет
- Перегляди: 431
20.02.2023 у групі І-20 проведено виховну годину до Дня рідної мови. Під час зустрічі зі студентами обговорено питання функціонування української мови у побуті, у освітній сфері, професійній діяльності та ін. Більшість студентів зауважили, що з початком війни стали більше спілкуватись українською мовою, споживати здебільшого український контент, не переходити на російську мову у випадку, якщо співрозмовник говорить російською. Приємно і радісно чути, що багато студентів стали розмовляти українською мовою у побуті. Впевнена, що цей поступ буде продовжено і після нашої Перемоги!
.
- Автор: Фізико-математичний факультет
- Перегляди: 491
Криворізький педагогічний активно відзначив 300-річчя дня народження Григорія Сковороди!
З 1 по 5 грудня в університеті за ініціативи кафедри педагогіки було проведено конкурс есеїв. Завдання конкурсу передбачало написання короткого твору-роздуму з головною ідеєю – цитатою філософа. До участі долучилися 100 студентів та аспірантів всього університету: факультету української філології (9 осіб); дошкільної і технологічної освіти (1); мистецтв (32 особи); географії, туризму та історії (4); психолого-педагогічного (14), природничого (7), іноземних мов (8), фізико-математичного (6) а також магістранти спеціальності «Освітні, педагогічні науки» денної та заочної форми навчання (11) та аспіранти (7) кафедри педагогіки.
Кожен есей – оригінальні і прожиті думки, духовна розмова з українським філософом!
Есеї були представлені учасниками на інтерактивній дошці (https://padlet.com/todoronina/kfresjpp2lfrt6cl), що дозволило одразу оприлюднювати роботи та провести відкрите голосування.
З огляду на кількість учасників та учасниць рішенням журі кафедри педагогіки (до якого увійшли д-р педагог. наук, професор Т.Дороніна, д-р педагог. наук, професор С.Кучер, канд. педагог. наук, доцент В.Іванова та канд. наук, доцент С.Щербина) було затверджено, що переможцями конкурсу стають ті учасники, твори яких в голосуванні перетнули межу 100 голосів.
той, хто вміє ним користуватись» - 109 голосів.
Цікавинкою конкурсу стала участь у ньому учениці 11-А класу Криворізького ліцею №113 Шаровської Вікторії із темою «3 ycix утрат втрата часу найтяжча» – 588 голосів! Сподіваємося, наступного року побачимо Вікторію та її у складі наших студентів!
Кожен есей заслужив на увагу, не зважаючи на кількість уподобань!
Усі учасники отримають іменні сертифікати!
- Автор: Фізико-математичний факультет
- Перегляди: 553
Шановні студенти! Викладачі кафедри загальної та вікової психології запрошують до спілкування за таким розкладом:
Макаренко Наталя тема: «Ребрендінг. Ой, що це? Година спілкування з психологом» 9 березня 2022 11:00. Підключитися до конференції Zoom
https://us04web.zoom.us/j/73632455913?pwd=MjUtHc2nxZDaQ92fxmV67PEg4WuM9i.1
Ідентифікатор конференції: 736 3245 5913
Код доступу: Bzau9h
Олена Халік тема: «Як я можу допомогти собі і близьким справитися з тривогою і страхом» 10 березня 2022 10:00. Підключитися до конференції Zoom https://us04web.zoom.us/j/76616249029?pwd=SBbZB-47NxLV0z3_XBoIYZ2vaaWlF4.1
Ідентифікатор конференції: 766 1624 9029
Код доступу: 12345
Олена Ткаченко тема: «Невідкладна допомога при гострих реакціях на стресс» 11 березня 2022 15:30. Підключитися до конференції Zoom
https://us04web.zoom.us/j/73210946854?pwd=InLvMD23N7F5jvsvEmUGACsiUY4MPw.1
Ідентифікатор конференції: 732 1094 6854
Код доступу: X5f4c9
Олена Халік тема: «Як надавати першу психологічну допомогу в умовах війни, якщо ти не психолог» 15 березня 2022 11:00. Підключитися до конференції Zoom
https://us04web.zoom.us/j/72232371343?pwd=Y8I0c1DgYEB5Bjp5TornHLD-hayK13.1
Ідентифікатор конференції: 722 3237 1343
Код доступу: 12345
- Автор: Фізико-математичний факультет
- Перегляди: 1295
ОГЛЯДОВА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ЕЛЕКТРОННІ, ДІРКОВІ ТА ЕКСИТОННІ СТАНИ У ГЕТЕРОСИСТЕМАХ З КВАНТОВИМИ ТОЧКАМИ»
ДОКТОРА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ФІЗИКИ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ НАВЧАННЯ КРИВОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІЛИНСЬКОГО ІГОРЯ ВАСИЛЬОВИЧА
ВІДБУДЕТЬСЯ 22 ГРУДНЯ О 14:00 В АУДИТОРІЇ 205 ГОЛОВНОГО КОРПУСУ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ, АСПІРАНТІВ, МАГІСТРАНТІВ, СТУДЕНТІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ТА ІНШИХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ!
- Автор: Фізико-математичний факультет
- Перегляди: 1486