Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

20181011 160221Семінар викладачів математики та фізики закладів професійної освіти Кривого Рогу

23 жовтня на базі фізико-математичного факультету Криворізького державного педагогічного університету відбувся семінар викладачів математики та фізики закладів професійної освіти Кривого Рогу. Тема заходу «Шляхи модернізації системи навчання на засадах особистісно-зорієнтованого, діяльнісного та компетентнісного підходів при вивченні природничо-математичних дисциплін».

Перед присутніми викладачами математики та фізики виступив завідувач кафедри математики та методики її навчання, канд. технічних наук, професор Володимир Вікторович Корольський з повідомленням про особливості навчання математики в сучасних закладах професійної освіти.

Про основні помилки, які допускають учні при складанні ЗНО з математики, поінформував кандидат педагогічних наук, старший викладач Дмитро Євгенович Бобилєв.

З доповіддю про запровадження STEM-технологій у навчанні математики виступила кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Григорівна КрамаренкоПрезентація Т. Г. Крамаренко для виступу

Відкрили захід Віталій Олексійович Сапіга, заступник голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти та методист Світлана Євгенівна Кичук.

Курси підвищення кваліфікації учителів математики

11 жовтня в рамках підвищення кваліфікації вчителів математики закладів середньої освіти відбулося обговорення проблем запровадження STEM-навчання.

З доповіддю про запровадження STEM-технологій у навчанні математики виступила кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Григорівна Крамаренко.

Учителі поділилися власним досвідом запровадження STEM.

Презентація Т. Г. Крамаренко для виступу

20181011 160207