Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

schiller 0 06 листопада 2019 р. о 13.50, студенти третього курсу німецького відділення факультету іноземних мов запросили всіх бажаючих до година поезії Фрідріха Шиллера з нагоди 260-річчя з дня народження видатного німецького філософа, поета, письменника та драматурга. Організатори заходу к.пед.наук, старший викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання Чорна Ольга Володимирівна та Мельничук Ігор Володимирович.

IMG schiller 1

Студенти розповідали про життя видатного поета, його твори та досягнення, супроводжуючи свою розповідь фото матеріалами та презентацією (дивитися презентацію). Лунали вірші поета, пісні, автором тексту яких є Ф.Шиллер, та навіть уривки з опери. До заходу долучилися також магістри першого року навчання, які дуже зворушливо продекламували відому поетичну баладу Фрідріха Шиллера «Рукавичка».

IMG schiller 1 COLLAGE       IMG schiller 4 COLLAGE

Із заключним словом виступив один з організаторів закладу, старший викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання І.В. Мельничук. Ігор Володимирович доповнив виступи студентів інформацією про те, що в Німеччині на честь відомого поета та письменника в 1934 році найстарішому європейському університету у місті Йєна, Тюрінгія, присвоєно ім’я Фрідріха Шиллера. У цьому вищому закладі навчалася завідувач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання Мельничук Галина Миколаївна, та закінчила університет з відзнаками за відмінне навчання (відзнаки на фото).

IMG schiller 3 COLLAGE                           IMG schiller 2 COLLAGE

Завідувач кафедри Мельничук Г. М. подякувала студентам та організаторам від себе та від усіх присутніх за цікавий, корисний та інформативний захід.