Кафедра образотворчого мистецтва
Факультет мистецтв

7 березня відбулася профорієнтаційна зустріч зі старшокласниками Лозуватського ліцею ім. Т. Г. Шевченка, під час якої учні мали можливість дізнатися більше про сучасні освітні можливості та перспективи професійного розвитку. Зустріч проводила доцент кафедри української та зарубіжної літератур Наталя Яременко, яка поділилася власним досвідом та надала корисні поради щодо вибору професійного шляху.зображення viber 2025 03 05 15 42 47 100

Зустріч проходила в дружній та невимушеній атмосфері. Майбутні абітурієнти отримали важливу інформацію про освітні програми, які пропонує факультет української філології КДПУ, умови вступу, особливості навчання та можливості професійного зростання. 

Під час заходу учні активно обговорювали професійні перспективи, ставили запитання про студентське життя, можливості стажування та подальшого працевлаштування. Також було наголошено на важливості вибору професії, яка відповідає власним здібностям, інтересам та покликанню.

Щиро дякуємо адміністрації ліцею за теплий прийом та організацію зустрічі, а також учням за активність, щирість та зацікавленість. Бажаємо натхнення та успіхів на шляху до здійснення своїх мрій!

29539
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31