Центр доуніверситетської та післядипломної освіти
Криворізький державний педагогічний університет

Основними завданнями ЦДПО є:

  1. Організація надання освітніх послуг у сфері доуніверситетської підготовки, післядипломної та неформальної освіти у будь-яких формах і видах.
  2. Впровадження сертифікаційних курсів, сертифікатних програм, короткострокових освітніх програм і проєктів (у тому числі тренінгів, вебінарів, майстер-класів, семінарів тощо).
  3. Організація надання освітніх послуг за науковим, фізико-математичним, художнім, мистецьким, туристичним, екологічним, природничим, гуманітарним, спортивним напрямами.
  4. Організація ефективного освітнього процесу, залучення до нього висококваліфікованих фахівців та спеціалістів у галузях знань, які відповідають основним напрямам підготовки слухачів.
  5. Забезпечення повноцінного та якісного надання освітніх послуг, використання новітніх технологій, засобів, прийомів та методів навчання.
  6. Створення належних та сприятливих умов праці для педагогічних та науково-педагогічних працівників, які забезпечують освітній процес у ЦДПО.
  7. Налагодження зв’язків із департаментами освіти і науки міста Кривого Рогу та Дніпропетровської області, районними відділами (департаментами) освіти і науки, центрами професійного розвитку педагогічних працівників, закладами освіти міста та регіону задля проведення профорієнтаційної та рекламно-інформаційної роботи, взаємодії і співпраці у сфері освітньої діяльності на різних рівнях.
  8. Надання додаткових освітніх та інших послуг відповідно до законодавства України.
14745
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31