Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Зразки клопотань для студентів ІV курсу заочної форми навчання:

1) для студентів, які працюють у закладах середньої (дошкільної) освіти :

ШТАМП ЗАКЛАДУ

Ректору Криворізького  державного

педагогічного університету

проф. Шрамку Я.В.

Клопотання

Адміністрація Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 (м. Кривий Ріг, вул.Володимира Бизова, 7А) просить направити студентку 4 курсу факультету дошкільної і технологічної освіти заочної форми навчання групи ЗТОКМО-17 Місюру Ксенію Валентинівну для проходження виробничої педагогічної практики з 18 січня 2021р. по 28 лютого 2021р. за місцем роботи.

Місюра К.В. працює в КЗШ № 26 на посаді асистента вчителя з  16.01. 2020 року (наказ від ______ № ______ ).

Адміністрація школи зобов’язується створити необхідні умови для виконання програми практики та бере на себе відповідальність за безпеку проходження педагогічної практики студенткою.

М.П.

Директор школи                                                                (Підпис)                                              В.П. Данилюк

2) для студентів, які не працюють в закладах середньої (дошкільної) освіти:

ШТАМП ЗАКЛАДУ                                                                                                           Ректору Криворізького державного

педагогічного університету

проф.Шрамку Я.В.

Клопотання

Адміністрація Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 (м. Кривий Ріг, вул. Володимира Бизова, 7А) просить направити студентку 4 курсу психолого-педагогічного факультету заочної форми навчання групи ЗПО-17-1 Король Ірину Ігорівну для проходження виробничої педагогічної практики з 18 січня 2021р. по 28 лютого 2021р. без подальшого працевлаштування (з подальшим працевлаштуванням).

М.П.

Липень 2024