"MOIN" - тепле привітання, що лунає в північних регіонах Німеччини. Чудова подорож-стажування з Loesje Berlin "Media, "99,9% того, що відбувається, не потрапляє в новини", що проходила в чарівному KulturHaus в Остерхольц-Шармбеку, стала надзвичайно корисною. Це був збагачуючий досвід і можливість долучитися до чогось надзвичайного.
Сесії, що охоплювали письмовий контент, графічний дизайн і відеопродукцію з використанням штучного інтелекту для медіа, вийшли за рамки простого освітнього інструментарію. Вони слугували каталізаторами, розвиваючи не лише навички редагування та композиції, а й особисту, соціальну компетентність та вміння вчитися, щоб вчитися. Проєкт викликав справжній вихор захоплення, особливо коли учасники занурилися в багатомовну компетентність під час триденної культурної підготовки: вивчали забобони, незвичні культурні традиції, кухню та культурну атмосферу національних танців.
Разом ми занурилися в розмаїття традицій таких країн, як Грузія, Італія, Україна, Болгарія, Македонія, Німеччина, Туніс та Греція.
Для української команди це було незабутнє дослідження сторітелінгу та його візуалізації через плакати. Розвиток навичок відбувався не лише завдяки гейміфікації та командній роботі, а й завдяки накопиченню цінного зворотного зв'язку. Особисто для мене важливим моментом став наш плейбек з досвідченими тренерами імпровізаційного театру Річардом Шутом та Сюзанною. Сердечна подяка організаторам та тренерам проєкту за їхню динамічну роботу протягом 10 днів (Марина Трайковська, Карола Марія Штоль, Паскуале Давіде Пенніно, Річард Шут, Християн Йорданоскі, Олександра Люцканова, Борислава Фімова). Особлива подяка українській команді за постійну підтримку учасників проєкту.
Підготувала матеріал доцентка кафедри практичної психології Бондар Катерина Миколаївна.
- Автор: Відділ міжнародних зв'язків
- Перегляди: 420
DAAD: інформаційно-консультаційний захід для пошукачів на стипендії на літні курси
19.11.2021 р. о 16:00 відбудеться онлайн-захід, присвячений повідомленню про процес підготовки та подання заяви на стипендію DAAD на літні курси. Під час заходу також буде можливість отримати відповіді на запитання, що стосуються вищезгаданої теми.
Реєстрація за посиланням.
Цифрова навчальна подорож DAAD 2021: світова політика та ЄС як глобальний актор
Щорічно спільна німецько-українська магістерська програма “Німецькі та європейські студії” організовує навчальну подорож українських студентів-бакалаврів до Німеччини. Навчальна подорож є частиною фінансованого DAAD коопераційного проекту DSG “German and European Studies (DES)”, який проводиться спільно Києво-Могилянською академією (НаУКМА) та Університетом ім. Фрідріха Шіллера м. Єна (FSU).
Повністю профінансована навчальна подорож має на меті запропонувати учасникам перше знайомство з політичною системою та сферою Німеччини та отримання детальної інформації про актуальні німецькі та європейські політичні дебати.
З 2020 року через обмеження пандемії COVID-19 міжнародний обмін було частково призупинено. Тому ми пропонуємо серію цифрових лекцій високого рівня у жовтні/листопаді 2021 року для наступної цільової групи:
– українські студенти-бакалаври 3 та 4 курсу
– з дуже добрим володінням англійською (володіння німецькою буде перевагою)
– зацікавлені у ознайомленні / вступі до магістерської програми подвійного диплому NaUKMA-FSU “Німецькі та європейські студії (DES)” після закінчення бакалавріату.
Більше інформації за посиланням.
Термін подачі заявок: до 15 жовтня 2021 р.
Інформаційний бюлетень №45 від DAAD у Києві
Випуск №45 інформаційного бюлетеню від Інформаційного центру DAAD у Києві. В ньому Ви знайдете інформацію про заходи DAAD, а також оголошення німецьких вишів.
Інформаційний бюлетень українською мовою.
Інформаційний бюлетень німецькою мовою.
DAAD: літні курси з вивчення німецької мови у Німеччині
Програма "University Summer Courses offered in Germany for Foreign Students and Graduates" пропонує бакалаврам (що на момент подачі заявок завершили не менше двох років навчання) та магістрам прийняти участь у курсах для покращення німецької мови та знань про країну.
Програма фінансує переліт, страхування, відвідування курсів та стипендію для учасників.
Дізнатися детальніше про програму та подати заявки можна за посиланням.
Інформаційний бюлетень від DAAD-IC Kiew
Інформаційний бюлетень від DAAD-IC Kiew Ви можете прочитати тут:
Інформаційний бюлетень # 43 українською мовою
Інформаційний бюлетень #43 німецькою мовою.
Інформаційний бюлетень від DAAD
Теми у цьому номері:
- Перехресна програма Erasmus+
- Erasmus+ мобільність осіб
- Співпраця університетів Erasmus+
- ЗМІ та публікації
- Новини з Брюселя
Інформаційний бюлетень німецькою мовою.
- Автор: Відділ міжнародних з'язків
- Перегляди: 1357
Зареєструйтеся на онлайн-ярмарок «Study UK» та отримайте безкоштовну пропозицію на пакет «IELTS Coach»!
Онлайн-ярмарок «Study UK: Meet UK Universities Online» пропонує безкоштовну й ексклюзивну пропозицію на пакет «IELTS Coach» для нових зареєстрованих учасників!
Щоб скористатися цією пропозицією, вам потрібно з 1-го січня по 28-е лютого 2022 року оплатити будь-яку доступну сесію тесту «IELTS» у Британській Раді.
«IELTS Coach» – це персоналізований онлайн-коучинг, який надається експертами «IELTS» та Британською Радою. Скористатися послугою можна для аналізу особистих потреб задля покращення навичок «IELTS», групових або приватних занять. Лише для зареєстрованих учасників заходу «Study UK» буде запропоновано ексклюзивний Express пакет на 12 кредитів.
Зареєструйтеся на подію та отримайте ексклюзивну пропозицію на суму 79 євро на пакет «IELTS Coach»!
КРИВОРІЗЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ У ПРОГРАМІ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ: ЗВІТ ТА ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ
07 лютого відбувся заключний звітний захід Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України від Британської Ради, на якому команда КДПУ презентувала результати річної роботи.
Цього дня 14 університетів-учасників другого етапу програми представили звіти з виконання своїх проектів, а також мали можливість обговорити результати їх реалізації та обмінятись корисним досвідом. На завершення заходу директор Британської ради в Україні п. Саймон Вільямс вручив університетським командам сертифікати, які засвідчили успішну участь у Програмі.
ПРОЕКТ КРИВОРІЗЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ВІДІБРАНО БРИТАНСЬКОЮ РАДОЮ
За повідомленням Британської ради в Україні Криворізький державний педагогічний університет з проектом «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу» став одним із 14-ти учасників Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що була започаткована на підставі спільних домовленостей Інституту вищої освіти НАПН України, Британської Ради в Україні, Фундації лідерства для вищої освіти (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Мета Програми – сприяння реформуванню сектора вищої освіти шляхом розвитку лідерського потенціалу університетів України.
Тривалість Програми – 1 рік (лютий 2017 – лютий 2018 рр.)
Проект спрямований на пошук шляхів трансформації КДПУ у напрямі створення сприятливого іміджу завдяки формуванню його соціального капіталу. Серед заходів, які передбачається реалізувати в ході проекту, розробка Стратегії розвитку університету до 2025 року, розробка нової бізнес-моделі університету, розробка і реалізація цільових комплексних програм, спрямованих на формування корпоративної культури працівників університету та інше.
Участь нашого університету в програмі Британської ради буде сприяти подальшому розвитку університету, його міжнародному співробітництву та інтеграції в Європейський освітній простір.
Серія онлайн курсів від British Council
British Council нагадує, що ще наявна можливість зареєструватися на безкоштовні онлайн курси для вчителів англійської мови.
Курси спрямовані на те як інтегрувати екологічні проблеми у викладання англійської мови через вивчення мови, принципів та проектів.
Дати курсу: 19 жовтня - 16 листопада.
Детальна інформація та реєстрація за посиланням.
Україно-британський форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті»
Форум є першим у серії заходів нової трирічної програми, спрямованої на підвищення якості викладання у вищій освіті України. Під час форуму учасники зможуть ознайомитися з кращими британськими та українськими практиками, обговорити, що необхідно університетам для вдосконалення викладання та яким чином національна політика сприятиме цьому процесу.
Мета форуму - започаткувати національну платформу для фахового обговорення і обміну кращими практиками з питань вдосконалення викладання у вищій освіті.
Детальна інформація та реєстрація за посиланням.
Форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» 2021
Форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» є другим форумом у рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України. Форум відбудеться 17-18 березня 2021 року в онлайн режимі.
Мета Форуму – сприяти обміну кращими практиками та фаховому обговоренню питань вдосконалення викладання і навчання у вищій освіті в Україні.
Ключові питання Форуму:
- Професійний розвиток викладачів закладів вищої освіти;
- Трансформація викладання в умовах сьогодення: виклики та можливості;
- Студентоорієнтоване викладання і його особливості;
- Досвід Великої Британії та України щодо вдосконалення викладання у вищій освіті.
До участі у Форумі запрошуються ректори, проректори, керівники підрозділів, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти та експерти, які активно залучені у процес вдосконалення викладання та професійного розвитку викладачів університетів.
- Автор: Відділ міжнародних з'язків
- Перегляди: 1314